U12 Ml. žiaci B

Dvanástka tretia na turnaji krajín V4 v Győri

Mládež,   21.8.2018

Tím AS Trenčín do dvanásť rokov obsadil výborné tretie miesto na turnaji v maďarskom Győri. Zverenci trénerov Miroslava Karasa a Pavla Straku prehrali v konkurencii ôsmich tímov z krajín V4 jediný zo šiestich zápasov, keď v semifinále nestačili na domáci Győr.

Celý článok

Dvanástka víťazom turnaja vo Vsetíne

Mládež, Aktuálne 17.5.2018

Tím AS Trenčín do dvanásť rokov sa stal víťazom medzinárodného turnaja vo Vsetíne. V desiatich kvalitných stretnutiach sedemkrát vyhral, dvakrát remizoval a iba raz prehral.

Celý článok

Dvanástka postúpila na finálový turnaj Champions Trophy v Sarajeve

Mládež, Aktuálne 25.4.2018

Tím AS Trenčín do dvanásť rokov sa prebojoval na záverečný turnaj Champions Trophy. Ten sa uskutoční 18. až 20. mája v bosnianskom Sarajeve. Turnaj hraný pod záštitou UEFA je obdobou Ligy majstrov pre danú vekovú kategóriu.

Celý článok

U12 a U14 druhí na turnaji O pohár primátora Hradca Králové

Mládež, Mládež 4.8.2017

Tímy AS Trenčín do dvanásť a štrnásť rokov obsadili počas víkendu zhodne druhú priečku na turnaji O pohár primátora mesta Hradec Králové. V kategórii mladších žiakov sa predstavilo dvadsaťdeväť tímov a turnaj starších žiakov mal ešte o jedno mužstvo navyše. Z českej a slovenskej špičky oboch vekových kategórií sa predstavili takmer všetky tímy patriace medzi to najlepšie, čo obe krajiny ponúkajú.

Celý článok

Roman Šebeň mládežníckym hráčom mesiaca marec

ASTV, Mládež 2.7.2017

Mládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac marec sa stal Roman Šebeň z tímu do dvanásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako piatimi rokmi a je vzorom aj pre iné slovenské kluby, pokračujeme aj v tomto roku. Dnes oceňujeme už šiestu desiatku hráčov z našej mládežníckej základne.

Celý článok

Lukáš Mikulaj mládežníckym hráčom mesiaca september

ASTV, Mládež 9.12.2016

Mládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac september sa stal hráč tímu do dvanásť rokov Lukáš Mikulaj. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako štyrmi rokmi a je vzorom aj pre iné slovenské kluby, pokračujeme aj v ročníku 2016/2017. Ocenili sme už viac ako štyri desiatky hráčov z našej mládežníckej základne.

Celý článok

Dominik Polák mládežníckym hráčom mesiaca máj

ASTV, Mládež 13.9.2016

Vďaka obdobiu medzi dvoma sezónami, sústredeniam, povinnostiam prvého tímu AS Trenčín v pohárovej Európe a opakovaným zdravotným problémom ďalšieho z „mládežníckych hráčov mesiaca“ počas leta splácame svoj dlh voči ankete s menším posunom. V projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako štyrmi rokmi budeme pokračovať aj v ročníku 2016/2017.

Celý článok

Dvanástka triumfovala na turnaji v spoločnosti Sparty a Drážďan

Mládež, Aktuálne 2.8.2016

Výber AS Trenčín do dvanásť rokov sa počas posledného júlového víkendu predstavil na medzinárodnom turnaji "O pohrá primátora mesta Hradec Králové". V silnej konkurencii napokon skončil na prvom mieste.

Celý článok

Dvanástka skončila na Pannonia Cupe druhá

Mládež, Aktuálne 29.6.2016

Tím AS Trenčín do dvanásť rokov sa v polovici júna zúčastnil Pannonia Cupu v rakúskom Eisenstadte. V konkurencii kvalitných družstiev z troch krajín sa chlapci rozhodne nestratili. Ani raz neprehrali a o ich konečnom druhom mieste rozhodol až penaltový rozstrel.

Celý článok

Dvanástka druhá na domácom turnaji AS Trenčín Cup 2016

ASTV, Mládež 9.6.2016

Počas uplynulého víkendu sa v Nemšovej stretla slovenská a česká špička futbalistov do dvanásť rokov na turnaji AS Trenčín Cup 2016. Spomedzi šestnástich tímov sa predstavili až tri výbery AS Trenčín, ktoré svojimi výkonmi potešili.