Mládež 10.5.2019

TiMS | Dvanástka tretia na turnaji vo Vsetíne

Tím AS Trenčín do dvanásť rokov obsadil tretiu priečku na kvalitne obsadenom turnaji O pohár hejtmana Zlínskeho kraja vo Vsetíne.

Na Valašsku sa predstavilo desať družstiev z Česka a Slovenska vrátane Sigmy Olomouc, Baníka Ostrava a Slovácka. Zverenci trénerov Miroslava Karasa a Pavla Straku vyhrali šesť zápasov, dvakrát remizovali a dvakrát prehrali.

„Turnaj sa hral systémom každý s každým na kvalitne pripravených trávnatých ihriskách. Prvenstvo si zaslúžene vybojovali hráči Sigmy Olomouc. O druhú priečku sme bojovali v záverečnom zápase so Slováckom. Vzhľadom na absenciu niektorých zranených hráčov nám napokon chýbali sily a obsadili sme tak konečné tretie miesto,“ povedal tréner Pavol Straka.

Najlepším hráčom turnaja sa stal Karol Blaško, ktorý bol spoločne s Michalom Viktorínom aj členom All-Stars turnaja.

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 17. kolo, 7.12.2025
AS Trenčín - FC Tatran Prešov
15:30
NIKÉ LIGA, 18. kolo, 13.12.2025
MFK Ružomberok - AS Trenčín
Voyo
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 10.12.2025

Niké liga | Niké liga a BILLA pomáhajú ľuďom v núdzi

​Niké liga spolu so svojím hlavným partnerom, spoločnosťou BILLA a jej občianskym...

ASTV 9.12.2025

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca október

ASTV vám prináša aj v sezóne 2025/2026 pokračovanie ankety Zákrok...

ASTV 9.12.2025

Origos Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov mesiaca október

Aj v sezóne 2025/2026 pokračujeme s klubovou anketou Origos Gól...

Fotogalérie 8.12.2025

Fotogaléria | Stretnutie Niké ligy proti Prešovu

Fotogaléria zo stretnutia 17. kola Niké ligy proti FC Tatran Prešov (0:0).

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Hisense Antes GM