WU11 Dievčatá prípravka

Akadémia | Žiačky AS Trenčín úspešné v regionálnom výbere

Mládež, WU 15 26.10.2022

Západoslovenský regionálny výber žiačok sa stal víťazom turnaja regiónov futbalistiek do štrnásť rokov. Dôležitými postavami v tíme boli aj tri odchovankyne AS Trenčín Valentina Cheevers, Ema Hankociová a Timea Majanová. Posledná menovaná sa stala so šiestimi gólmi v troch zápasoch najlepšou strelkyňou turnaja.

Celý článok

TiMS | Mladšie žiačky v halovej sezóne strieborné

WU 15, Mládež 15.11.2021

Mladšie žiačky AS Trenčín obsadili skvelé druhé miesto v halovej sezóne prebiehajúcej pod hlavičkou Mini Champions Liga. V púchovskom finále záverečného turnaja podľahli iba 1.FC Tatran Prešov.

Celý článok

TiMS | Richtárechová ďalšou hráčkou mesiaca na tréningu s prvým tímom

ASTV, WU 15 6.11.2019

Ďalšou „Mládežníckou hráčkou mesiaca AS Trenčín“ sa stala Sofia Richtárechová z tímu žiačok do pätnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred niekoľkými rokmi, sme ocenili už takmer stovku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

TiMS | Zbínová ďalšou hráčkou mesiaca na tréningu s prvým tímom

ASTV, WU 15 25.10.2019

Ďalšou „Mládežníckou hráčkou mesiaca AS Trenčín“ sa stala Bianca Zbínová z tímu žiačok do pätnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

Žiačky víťazom domáceho AS Trenčín Cupu

WU 15,   21.2.2019

Žiačky AS Trenčín ročník narodenia 2004 sa stali víťazkami domáceho halového turnaja AS Trenčín Cup 2019. Mladšie dievčatá ročník narodenia 2006 obsadili ôsmu priečku. Najlepšou strelkyňou turnaja sa stala osemgólová Sofia Richtárechová.

Celý článok

V trnavskej hale dorastenky štvrté, prípravka tretia

WU 19, WU 11 23.11.2018

Dievčatá AS Trenčín sa počas víkendu predstavili na halových turnajoch v Trnave. Dorastenky obsadili v konkurencii ôsmich tímov štvrté miesto a prípravka skončila na tretej priečke.