This is my sen 7.9.2021

TiMS | MŠK Žilina víťazom This is my sen 2021

Víťazom prestížneho medzinárodného mládežníckeho turnaja „This is my sen 2021“ sa stal tím MŠK Žilina. Druhé miesto obsadili neúspešný finalista Spartak Trnava a tretí skončil FC DAC 1904 Dunajská Streda. Výbery AS Trenčín obsadili v konkurencii dvanástich mužstiev ôsme a desiate miesto.

Turnaj pokračuje v započatej tradícii napriek skromnejšiemu prevedeniu. Punc medzinárodnej konfrontácie zabezpečil jediný zahraničný tím 1.FC Slovácko. Z piatich prestížnych slovenských akadémií nechýbala ani jedna. Turnaj hráčov ročník narodenia 2010 a mladších bol zásluhou exkluzívneho slovenského zastúpenia aj turnajom o titul neoficiálneho majstra Slovenska v kategórii U12.

Na turnaji sa predstavil aj výber pod hlavičkou Akadémie Trenčianskeho kraja, ktorý vznikol spojením najlepších mladých hráčov z klubov zapojených do rodiacej sa spolupráce v našom regióne. Chlapci z Dubnice, Púchova, Nového Mesta nad Váhom, Partizánskeho a Bánoviec nad Bebravou obsadili deviatu priečku.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS | THIS IS MY SEN 2021

„Sme veľmi radi, že sa nám aj v tomto komplikovanom období podarilo zorganizovať tento tradičný turnaj. Veríme, že všetci účastníci sa u nás cítili príjemne a odnášajú si množstvo športových zážitkov. Rád by som poďakoval rodičom a kolegom za pomoc pri organizácii,“ povedal šéftréner prípraviek a hlavný organizátor turnaja Miroslav Karas, ktorý dodal: „Tiež ma potešili výkony novovzniknutej Akadémie TK, ktorí zlepšovali svoje výkony od zápasu na zápas. Ukázali, že máme v okolí dostatok talentov, z ktorých môžu vyrásť aj s podporou samosprávneho kraja kvalitní hráči.“

V minulých ročníkoch sa na Štadióne Sihoť predstavili značky ako Fenerbahce, West Ham United, SSC Neapol, Ajax Amsterdam, AS Rím, Juventusu Turín alebo Valencia CF a my veríme, že už v roku 2022 budeme pokračovať opäť v plnej sile.

Fotogaléria

               
 
Autor: astn
Rozpis zápasov
3:3 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 8. kolo, 18.9.2021
AS Trenčín - FK Senica
16:00
Slovnaft Cup, 3. kolo, 21.9.2021
FK Rača - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 20.9.2021

Jendrišek | Góly by som vymenil za tri body

Tím okolo mladučkého kapitána Jakuba Kadáka vstúpil do sobotňajšieho zápasu proti Senici doslova...

Fotogalérie 19.9.2021

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Senici

Fotogaléria zo zápasu 8. kola základnej časti Fortuna ligy proti FK Senica (3:3).

ASTV 19.9.2021

TiMS | Záznam zo zápasu U19 proti Michalovciam

Záznam zo zápasu AS Trenčín U19 v prvej lige staršieho dorastu proti MFK Zemplín Michalovce...

ASTV 19.9.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Senici

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 8. kola základnej časti Fortuna ligy 2021/2022...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa