U10 Prípravka

Akadémia | U10 sa nestratila v konkurencii českej špičky a Vojvodiny

Mládež, Aktuálne 9.6.2023

Mládežnícky tím do desať rokov absolvoval kvalitne obsadený turnaj v Uherskom Hradišti. Jeho súpermi boli popredné české akadémie, ktoré doplnila srbská Vojvodina Novi Sad.

Celý článok

Akadémia | Skvelá prezentácia U10 na špičkovo obsadených turnajoch

Mládež, Mládež 16.6.2022

Tím AS Trenčín do desať rokov má za sebou dva výborne obsadené turnaje. Na oboch svojou hrou a konečným výsledkom potešil. Kvalifikáciu na viedenské finále Champions Trophy odohral v Uherskom Hradišti a dnes už prestížny Sokolik Cup v poľskom Starom Saczi.

Celý článok

TiMS | Skvelá desiatka na turnaji vo Varoch, zdolala aj Man United

Mládež, Mládež 10.5.2022

Tím AS Trenčín U10 obsadil výborné ôsme miesto na medzinárodnom turnaji Karlovy Vary Cup 2022, ktorý sa hrá aj ako Memoriál Jiřího Feureisla. Víťazom turnaja sa stali mladíci z Manchester United pred Sigmou Olomouc a Spartou Praha.

Celý článok

TiMS | Tím do desať rokov víťazom turnaja O pohára predsedu TSK

Mládež, Mládež 25.10.2021

Tím AS Trenčín do desať rokov vyhral turnaj O pohár predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja, ktorý sa uskutočnil v Púchove. Najlepším strelcom turnaja sa stal autor trinástich gólov Adam Cifranič. Po dvanásť gólov pridali Tobias Števanka a Adam Verchola.

Celý článok

TiMS | Desiatka s víťazstvom a druhým miestom na turnajoch v Česku

Mládež, Aktuálne 6.9.2021

Tím AS Trenčín do desať rokov je v úvode novej sezóny v skvelej forme. Počas uplynulých dvoch víkendov odohral dva turnaje v Česku a po víťazstve na Future Cupe v Liptále skončil druhý na Laso Cupe v Nedakoniciach.

Celý článok

TiMS | U10 víťazom turnaja Inter Cup

Mládež,   4.2.2020

Tím AS Trenčín do desať rokov sa stal víťazom halového turnaja Inter Cup 2020. Zverenci trénerov Romana Rýdzeho a Jaroslava Hrabala prešli turnajom bez zaváhania. Najlepším strelcom turnaja sa stal autor ôsmich gólov Alex Šubert.

Celý článok

TiMS | Desiatka zdolala v Poľsku Benfiku, Borussiu i celkového víťaza

Mládež,   17.6.2019

Tím AS Trenčín do desať rokov sa predstavil na špičkovo obsadenom turnaji v poľskom Starom Saczi. V konkurencii tridsaťdva družstiev obsadil konečné štrnáste miesto. Nádeje spod Čákovho hradu odohrali viacero kvalitných a náročných zápasov. Za zmienku stoja víťazstvá nad Benfikou Lisabon, Borussiou Dortmund, Slaskom Wroclaw alebo Koronou Kielce, ktorá sa stala celkovým víťazom turnaja.

Celý článok

TiMS | Desiatka prehrala vo finále kvalifikácie Champions Trophy

Mládež,   15.5.2019

Zverenci trénerov Jaroslav Švajku a Juraja Chmelinu obsadili druhú priečku v kvalifikácii na prestížny turnaj svetovej série Champions Trophy v kategórii do desať rokov. Záverečný turnaj je na programe v polovici júna v rakúskych mestách Brunn, Schwechat, Wienerwald a Traiskirchen. Naša „desiatka“ vyhrala základnú skupinu v spoločnosti Slovana Bratislava, Prievidze, Petržalky, Dubnice a Ružomberka. Vďaka štyrom víťazstvám postúpili do štvrťfinále z prvej priečky.

Celý článok

Tím U10 tretí na turnaji v Trnave, Hajbane najlepší jedna na jedna

Mládež,   7.2.2019

Tím AS Trenčín do desať rokov obsadil tretiu priečku na halovom turnaji v Trnave. Zverenci trénerov Jaroslava Švajku a Juraja Chmelinu prešli základnou skupinou bez zaváhania. Jediná ich prehra prišla v semifinálovom stretnutí.

Celý článok

Víťazstvo a tretie miesto U10 na záver jesene

Mládež, Aktuálne 11.12.2018

Tím AS Trenčín U10 sa na prelome novembra a decembra predstavil na kvalitne obsadených turnajoch v Brne a Komárne. V moravskej metropole nenašiel premožiteľa a na juhu Slovenska skončil na konečnej tretej priečke.

Celý článok
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa