U13 Ml. žiaci

Akadémia | Trinástka piata na turnaji Sicily Football Cup

Mládež, Mládež 17.4.2023

Náš mládežnícky tím do trinásť rokov sa zúčastnil futbalového turnaja na Sicílii, kde obsadil výborné piate miesto.

Celý článok

Akadémia | Skvelý výsledok trinástky v Roudnici

Mládež, Mládež 14.6.2022

Tím AS Trenčín do trinásť rokov sa začiatkom mesiaca predstavil na špičkovo obsadenom turnaji Roudnice Cup v Roudnici nad Labem. V konkurencii osemnástich tímov obsadil výborné siedme miesto. Za sebou nechal okrem iných tímov aj Spartu Praha, Manchester United, RB Lipsko alebo Bohemians 1905. Víťazom turnaja sa stala Viktoria Plzeň pred Hertou Berlín a Slaviou Praha.

Celý článok

TiMS | Viktorín ďalším hráčom mesiaca, ktorý trénoval s prvým tímom

ASTV, Mládež 28.8.2020

Ďalším „Hráčom mesiaca TiMS academy“ sa stal Michal Viktorín z tímu žiakov do trinásť rokov. Nádejný brankár dostal ocenenie za svoje výkony ešte v rámci ročníka 2019/2020. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred niekoľkými rokmi, sme ocenili už takmer stovku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

TiMS | Trinástka halovým majstrom Slovenska, pätnástka strieborná

Mládež, Mládež 21.1.2020

AS Trenčín sa stal najúspešnejším klubom tradičnej zimnej Halovej sezóny mládeže, ktorej usporiadateľom je Slovenský futbalový zväz. Tím do trinásť rokov si vybojoval titul halového majstra Slovenska a „pätnástka“ to dotiahla na striebornú priečku. Aj naši starší žiaci siahali na zlato, od ktorého ich delilo pätnásť sekúnd a víťazstvo proti Michalovciam.

Celý článok

Straka ďalším mládežníckym hráčom mesiaca v tréningu s prvým mužstvom

ASTV, Mládež 1.3.2019

Ďalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Dávid Straka z tímu do trinásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

Fotogaléria z tréningu hráča mesiaca Húdoka s prvým tímom

Fotogalérie, Mládež 20.2.2019

Fotogaléria z tréningu hráča mesiaca Alexa Húdoka (U13) s prvým tímom AS Trenčín.

Celý článok

Húdok ďalším mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín

ASTV, Mládež 20.2.2019

Ďalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Alex Húdok z tímu do trinásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

Trinástka halovým majstrom Slovenska, pätnástka štvrtá

Mládež, Mládež 3.2.2019

Tímy AS Trenčín do 13 a 15 rokov sa predstavili na finálovom turnaji Halových majstrovstiev Slovenska (HSM SZF). Mladší žiaci prešli turnajom bez zaváhania a zaslúžene obsadili prvú priečku. Starší žiaci skončili na štvrtom mieste s rovnakým počtom bodov ako tretí Spartak Trnava.

Celý článok

Hájovský mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín

ASTV, Mládež 29.3.2018

Mládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac január sa stal Tadeáš Hájovský z tímu do trinásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako piatimi rokmi a je vzorom aj pre iné slovenské kluby, sme doposiaľ ocenili viac ako šesťdesiatku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

Polčák mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín

ASTV, Mládež 9.2.2018

Mládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac november sa stal Filip Polčák z tímu do trinásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako piatimi rokmi a je vzorom aj pre iné slovenské kluby, sme doposiaľ ocenili viac ako päťdesiatku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa