Aktuálne 15.11.2017

Mladšie dorasty vyhrali v Trnave, ženy pokorili lídra

V priebehu minulého týždňa pokračovali mládežnícke futbalové súťaže. Starší dorast si so Senicou body podelil. Darilo sa mladším dorastom, ktoré z Trnavy priviezli všetky body. Žiacke výbery si poradili s Petržalkou. Ženy zdolali Prievidzu.

V predposlednom domácom zápas na jeseň devätnástka remizovala so Senicou (2:2). Všetky góly padli v priebehu dvadsaťminútovky na rozhraní polčasov.

Darilo sa výberu do 17 rokov. V stretnutí dvoch tímov zo stredu ligovej tabuľky, si z pôdy Spartaka Trnava (2:1) zobrali všetky body. Dramatický zápas rozhodol záver súboja. Štyri minúty pred koncom vyrovnal Mário Ragan a o chvíľu na to zabezpečil zverencom trénera Juraja Ančica výhru presný zásah Kristiána Lukáčika. Výhru z Trnavy (1:0) si odviezla aj šestnástka. Na gól Csabu Biricza už nikto počas zvyšných minút nenadviazal.

V predposlednom jesennom kole sa darilo starším žiakom. Tí si v domácom prostredí schuti zastrieľali do siete Petržalky. Plný bodový zisk zaznamenali aj mladší žiaci.

Ženy v poslednom kole porazili lídra z Prievidze (4:1). Po vyrovnanom prvom polčase sa domáci gólostroj rozbehol v druhej štyridsaťpäťminútovke. Vďaka trom bodom je strata na prvé miesto iba dvojbodová.