A-tím 1.7.2025

A-tím | Zranení hráči sa vracajú späť do tréningov

​Hráči AS Trenčín, ktorí v posledných týždňoch absentovali pre rôzne zdravotné problémy, sa postupne zapájajú späť do tréningového procesu. Niektorí už zvyšujú tréningové tempo, iní však ešte potrebujú viac času na úplné doliečenie a návrat do optimálnej formy. Tempo regenerácie závisí od typu a rozsahu zranenia, ako aj od individuálnej reakcie každého hráča. Klub intenzívne pracuje na tom, aby mal čo najskôr k dispozícii kompletný tím.

Medzi tých, ktorí stále doliečujú svoje zdravotné problémy patrí Pepijn Doesburg, ktorý sa zotavuje zo zranenia členka z predchádzajúcej sezóny. Dlhšiu pauzu má aj Lukáš Mikulaj, ktorý absolvoval operáciu kolena. Zraneniami sú limitovaní aj mladíci Sani a Donkor. Obaja majú problémy v dolnej časti tela. Po zranení sa začiatkom týždňa pripojil k tímu Bessilé.

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 4. kolo, 17.8.2025
AS Trenčín - MŠK Žilina
20:30
NIKÉ LIGA, 5. kolo, 23.8.2025
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 22.8.2025

Jesse | Rešpektujeme silu DAC

Po prvých domácich bodoch v novej sezóne čaká na náš tím ďalšia ligová výzva. V 5. kole Niké ligy vycestujeme...

B-tím 22.8.2025

B-tím | V ďalšom kole nás čaká Gabčíkovo

Našu rezervu pod vedením trénera Mareka Ďanovského čaká túto sobotu už štvrté kolo TIPOS III. Ligy....

Aktuálne 21.8.2025

A-tím | Sunday opúšťa náš klub

Nigérijský krídelník Jude Sunday už nebude hájiť farby klubu AS Trenčín. Jeho ďalšie kroky povedú do druhej...

ASTV 20.8.2025

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy staršieho dorastu proti FC Petržalka (2:4)

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Hisense Antes GM