A-tím 5.7.2020

Príprava | Víťazstvo na ihrisku druholigového Púchova

Tím vedený Jurajom Ančicom vyhral prípravný zápas na ihrisku MŠK Púchov 2:0 (0:0). Naše góly dali Paulo Junior a Michal Petráš.
0:2 (0:0)
PRÍPRAVNÝ, 10:30
MŠK Púchov - AS Trenčín

AS Trenčín | Bergsen (61. Chudý) – Kohút, Pires, Nielsen, Pirinen –Lamine (46. Sylla) – Corryn (46. Paulo Junior), Zubairu (46. Kneževič) – Ghali (61. Mikael), Depetris (85. Tučný), Tučný (61. Petráš)

Góly | 53. Paulo Junior, 89. Petráš

Nielen fyzická pripravenosť, ale aj herná kvalita boli na strane AS. Napriek veľkej prevahe sme sa nedokázali v prvých štyridsiatich piatich minútach gólovo presadiť. Šance nepremenili Corryn, Depetis, Zubairu a ani Ghali. V druhom polčase nastalo v oboch tímoch niekoľko zmien, ktoré sa prejavili aj na úrovni zápasu. Našu prevahu sme však napokon dokázali zužitkovať aj gólovo. Hneď v úvode druhej časti hry posadil Tučný center na hlavu Paula Juniora a v závere stretnutia sa po uvoľnení v šestnástke súpera zapísal do streleckej listiny Petráš.