A-tím 29.6.2024

Príprava | Na úvod prípravy remíza s Púchovom

Zverenci trénera Iliju Stolicu vstúpili do prípravy remízou 2:2 s MŠK Púchov. Otvárací gól stretnutia vsietil Rahim Ibrahim, ktorého doplnil v prvom polčase Emeka. Náš náskok sme však neudržali a napokon sme sa s Púchovom rozišli zmierne.
2:2 (1:2)
Púchov
PRÍPRAVNÝ, 10:00
MŠK Púchov - AS Trenčín

MŠK Púchov | MŠK Púchov | Vavruš ( 46. Pilný)– Tandara, Obšivan, Pobořil (65.Valachovič), Levai, Kopičár, Loduha (65. Panáček) Mojžiš, Holíš (65. Polčák), Mráz (46. Vavrík), Lacko

AS Trenčín | AS Trenčín | 1. Polčas - Sláviček – Prekop, Bondarenko Holúbek, Brandis – Ben Sallam, Ibrahim, Djerlek – Praženka, Emeka, Uchegbu

2. Polčas – Šulla – Pávek, Skovajsa, Stojsavljevič, Kozlovský – Hájovský, Fiala, Bright – Gong, Sunday, Mikulaj

Žlté karty | Tandara

Do úvodného prípravného zápasu vstúpil aktívnejšie domáci tím z Púchova. Výraznejšia príležitosť prišla až koncom 7. min, keď ohrozil našu bránu z rohového kopu Púchov. Strela domácich však napokon skončila v bočnej sieti. Vzápätí pohrozil aj náš tím, keď sa k bráne prebojoval Uchegbu. Nasledujúca desaťminútovka sa hrala prevažne v strede ihriska bez výraznejších šancí. V 24. min však založil akciu náš tím, ktorú napokon Ibrahim dostal do úspešného konca – 1:0. Následne pohrozil opäť aj súper, avšak nepodarilo sa mu prekopnúť dobre postavenú obranu nášho tímu. Najvýraznejšia šanca domácich prišla v 32. min, keď súper nevyužil chaos v našej obrane. V závere polčasu zazmätkoval domáci brankár, ktorý si nerozumel so svojou obranou. Túto chybu zúročil Emeka, ktorý zvýšil náš náskok – 2:0. Gól však domáci celok nerozhodil a v momente opäť zaútočil. V úplnom závere prvého polčasu znížil výsledkový rozdiel domáci Mráz – 2:1. Do druhého polčasu sme nastúpili s inou zostavou. Prvá príležitosť prišla v 54. min zo strany Púchova, tá však ostala nevyužitá. Nasledujúcu pätnásťminútovku sa hra presúvala z jednej strany na druhú. No k výrazným šanciam neprichádzalo. V 84. min odštartoval akciu domáci celok a gólom striedajúceho Vavríka stav vyrovnal - 2:2.

A-tím | Príprava pokračuje zápasom s českým prvoligistom

Náš tím spod Čákovho hradu čaká v priebehu týždňa ďalšie stretnutie v rámci letnej...