A-tím 30.1.2018

Prehra proti Dinamu Moskva, hoci Paur otvoril skóre

Zverenci trénera Vladimíra Cifraniča prehrali aj druhý zápas na zimnom sústredení v tureckom Beleku. Dinamu Moskva podľahli 1:3 (1:1). Jediný gól AS zaznamenal hneď v úvode stretnutia Jakub Paur. Zimný kemp uzavrieme v piatok stretnutím proti srbskému Napredaku Kruševac.
3:1 (1:1)
PRÍPRAVNÝ, 15:30
Dinamo Moskva - AS Trenčín


Dinamo Moskva | 1. polčas: Šunin - Morozov, Rykov, Markov, Callagov, Černych, Sow, Rauš, Šunjič, Lucenko, Tašajev, 2. polčas: Šunin - Holmen, Kozlov, Sosnin, Kaljugin, Moskvičov, Obolskij, Kuzmin, Gruljov, Temnikov, Katrič

AS Trenčín | Šemrinec - Čögley, Rafael (56. Šulek), Lawrence (46. Pavlovič), Skovajsa - El Mahdioui (46. Ubbink) - Paur, Abdul - Hilary (68. Kvocera), Mance, Azango (68. Beridze, 73. Sleegers)

Góly: 22. Lucenko, 55. Gruljov, 72. Gruljov – 9. Paur

Žlté karty: 72. Kozlov – 33. Paur, 85. Šulek


Komentár

Zápas sme začali aktívne. Kontrolovali sme loptu a hľadali cestu k súperovej šestnástke. V 9. min sa postavil k rohovému kopu Skovajsa a Paur hlavou otvoril skóre stretnutia. Aj naďalej sme mali viac z hry. S pribúdajúcim časom sa ale dostával pred našu bránku aj súper. V 22. min sa zdalo, že sme sa ubránili a pôjdeme dopredu, ale k lopte sa dostal Rauš. Presným centrom našiel v pokutovom území Lucenka, ktorý hlavou vyrovnal – 1:1. V závere prvého polčasu sa na ľavej strane uvoľnil Azango, poslal center pred bránu, no Mance nemal dostatok času a priestoru na zakončenie.

Hoci aj úvodné minúty druhého polčasu neboli zo strany AS zlé, prišla chyba v rozohrávke. Následne ďalšie zaváhanie obrany a súper sa aj s prispením Rafaela dostal do vedenia – 2:1. Brazílsky obranca sa síce snažil zabrániť strele Gruljova, no lopta zmenila smer a zapadla za chrbát Šemrinca. Abdul potiahol loptu, posunul ju na Čögelya. Strelu nášho obrancu však Rusi zrazili na rohový kop. Následne mohol dať ďalší gól Obolskij, ale náš brankár dokázal jeho nájazd zlikvidovať. V 72. min zaváhal v rozohrávke Ubbink a Gruljov strelou k pravej žrdi upravil na 3:1. Na rozdiel jedného gólu mohol znížiť striedajúci Sleegers, no jeho strelu vyrazil Šunin na roh. V sieti neskočili ani naše ďalšie šance, keďže chýbala presnosť a dosť pokoja v zakončení. 

Autor: astn
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 8. kolo, 20.9.2025
FK Železiarne Podbrezová - AS Trenčín
18:00
NIKÉ LIGA, 9. kolo, 27.9.2025
AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava
Tabuľka

Základná časť

#TímZSkóreB
1. Spartak 6 13:4 15
2. Slovan 7 17:11 15
3. DAC 1904 7 14:5 14
4. Žilina 7 15:10 12
5. Trenčín 8 9:14 12
6. Podbrezová 8 12:15 11
7. Zemplín 7 11:11 9
8. Skalica 8 8:11 9
9. Ružomberok 8 11:16 7
10. Komárno 6 8:13 6
11. Tatran 8 9:13 6
12. Košice 6 8:12 3

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 21.9.2025

Bagín | Náš plán sa rozsypal po troch minútach

Náš tím vstúpil do stretnutia v Podbrezovej doslova katastrofálne. Rýchly inkasovaný gól...

A-tím 21.9.2025

Pavek | Nezachytili sme úvod stretnutia

Naše mužstvo utrpelo na ihrisku Podbrezovej druhú prehru v rade. Napriek nepriaznivému vývoju a...

A-tím 21.9.2025

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti FK Železiarne Podbrezová

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase 8. kola Niké ligy proti...

A-tím 20.9.2025

Niké liga | Druhá prehra v rade prišla na ihrisku Podbrezovej

Náš tím utrpel druhú prehru v rade, keď v 8. kole nestačil na Podbrezovú a...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Hisense Antes GM