A-tím 21.9.2024

Niké liga | Prehra s nováčikom ligy

Tím pod vedením trénera Iliju Stolicu zaznamenal v 8. kole Niké ligy ďalší zápas bez bodového zisku. Tentokrát podľahol nováčikovi sezóny KFC Komárno. Po chybe sa dostal ako prvý do vedenia domáci tím. No kapitán Bariš následne vyrovnal stav z bieleho bodu. V druhom polčase sme však dostali gól zo štandardnej situácie, ktorá rozhodla o výsledku.
2:1 (1:1)
8. kolo, 18:00
KFC Komárno - AS Trenčín

KFC Komárno | Trefil – Sluka (61. Bayemi), Rudzan, Pillár, Diviš – Tamas (72. Špalek), Žák, Ožvolda (72. Németh), Šmehyl – Špyrka (61. Ganbold), Veleský (83. Tóth)

AS Trenčín | Katič – Holúbek, Stojsavljevič (65. Skovajsa), Bondarenko, Bagín (80. Donkor)– Bariš (65. Hájovský), Ben Sallam, Derlek (80. Zoric) – Šefčík, Ibrahim, Uchegbu (40. Sunday)

Diváci | 475

Góly | 17./62. Voleský - 35. pk Bariš

Žlté karty | 47. Sluka, 52. Šmehyl, 71. Tamas - 37. Katic, 53. Bariš, 86. Zorič

Rozhodovali | Kchoreň – Štofik, Juhos

Do zápasu proti nováčikovi z Komárna sme vstúpili aktívnejšie. Prvá šanca prišla už v 2. min keď po rohovom kope strielal Bariš a Holúbek. Obom sa však nepodarilo preraziť obranu celku z Komárna. O desať minút neskôr sme opäť pohrozili z rohového kopu, no tentokrát strielal Ibrahim. V 17. min však prišla obrovská chyba Šefčíka, z ktorej vyplynul gól hostí – 0:1. Nasledujúca pätnásťminútovka sa odohrávala prevažne v strede ihriska s veľkým počtom súbojov. Táto forma hry však neviedla k žiadnym výrazným ohrozeniam oboch brankarov. Koncom 30. min prišla obrovská šanca nášho tímu, ktorú rozbiehal Derlek. Jeho nastrelovaná prihrávka pred bránu však skončila len v žrdi. Po ruke domáceho hráča sme si kapitán Bariš postavil loptu na biely bod, z ktorého premenil bez problémov – 1:1. O pár minút sme opäť ohrozili komárňanského brankára. Tesne pred koncom prvého polčasu strieľal spoza šestnástky Žák, avšak tesne vedľa. Úvod druhého polčasu však zachytil domáci tím, ktorý takmer okamžite menil skóre. Katič však túto šancu zneškodnil. V 62. min sa opäť menil stav, keď po štandardnej situácie presne umiestnil loptu Voleský – 1:2. Po inkasovanom góle sme si opäť začali vytvárať tlak na súperovej polovici. V 80. min pálil Derlek, no len vedľa bránky domácich.

Klub | Multikulturizmus ako hlavná téma medzinárodnej besedy

Začiatkom týždňa sa na Štadióne Sihoť v Trenčíne uskutočnila zaujímavá a...

Fotogalérie 26.9.2024

Fotogaléria | Zápas Slovnaft Cupu proti AFC Nové Mesto nad Váhom

Fotogaléria z 3. kola Slovnaft Cupu proti AFC Nové Mesto nad Váhom (0:2).

ASTV 26.9.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC DAC 1904 Dunajská Streda

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC DAC 1904...

A-tím 26.9.2024

Skovajsa | Veríme, že aj toto víťazstvo nás nakopne

V 3. kole Slovnaft Cupu sme zdolali AFC Nové Mesto nad Váhom. V prvom polčase sme pritom...