A-tím 13.4.2024

Niké liga | Dominantné víťazstvo proti FC ViOn

Zverenci trénera Iliju Stolicu vyhrali v piatom zápase nadstavby Niké ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce 4:0 (2:0). Dva góly strelil Rahim Ibrahim. Po jednom pridali Njegoš Kupusovič a Artur Gajdoš.
4:0 (2:0)
Štadión Sihoť
27. kolo, 18:00

AS Trenčín | Vozinha – Kmeť, Bondarenko, Skovajsa, Kozlovský – Djerlek (73. Emeka), Bariš (73. Hájovský), Gajdoš (85. Ben Sallam) – Kupusovič (79. Akila), Ibrahim, Sunday (73. Uchegbu)

FC ViOn Zlaté Moravce | Richter – Suľa, Gono, R. Nagy, Jinjolava – Nonikashvili (59. Balič), Dramé (69. Moško) – Tabatadze (79. Majdan) – Balaj (69. M. Švec), Kuzma (59. Dulay), Mészáros

Góly | 31. Ibrahim, 45. Ibrahim, 54. Kupusovič, 85. Gajdoš

Žlté karty | 24. Kuzma

Rozhodovali | Choreň – Kuba, Juhos

Diváci | 749

Súpera sme od úvodných minút zatlačili na jeho polovicu ihriska. Prvú nebezpečnú strelu vystal na konci prvej desaťminútovky Ibrahim, ale tečovaná loptu brankár Richter dokázal spacifikovať. Následne poslal hlavičku pod brvno, no hosťujúci brankár loptu vytlačil na roh. Rovnako dobre si poradil s priamym kopom Gajdoša. Prichádzali aj ďalšie šance, avšak viaceré príležitosti zmarila naša prílišná snaha o kombináciu. V 28. min napriahol z viac ako tridsiatich metrov Bondarenko, no loptu zastavilo brvno. Na opačnej strane sa o chvíľu neskôr dostal po brejku do streleckej pozície Kuzma. Lopta opečiatkovala pravú žrď. Po nasledujúcom útoku sme už dokázali zmeniť skóre zápasu. Z hranice pokutového územia trafil do siete Ibrahim – 1:0. V rýchlom slede prišla ďalšia šanca. Kupusovič však tutovku nepremenil. V záverečnej minúte prvého polčasu faulovali hostia Ibrahima v pokutovom území a sám faulovaný hráč upravil na rozdiel dvoch gólov – 2:0. Do druhého polčasu sme vstúpili výstavným gólom Kupusoviča – 3:0. V 61. min napálil krásnou strelou brvno Kozlovský. Päť minút pred koncom riadneho hracieho času potiahol loptu Uchegbu a jeho spätná prihrávka našla Gajdoša, ktorý nezaváhal – 4:0. V záverečnej minúte stretnutia mohol zvýšiť Akila, ale Richter strelu k žrdi chytil.

Fanúšikovia 29.4.2024

Fanúšikovia | Po vysokom víťazstve opäť na domácej pôde, vstupenky na Michalovce v predaji

V 8. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie...

ASTV 28.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (4:0).

A-tím 28.4.2024

Skovajsa | Bol to kvalitný tímový výkon

V zápase proti MFK Skalica sa až dvakrát presadili naši obrancovia. Po otváracom góle Samuela...