A-tím 7.7.2023

Príprava | Prehra v príprave proti českému prvoligistovi

Zverenci trénera Iliju Stolicu podľahli v prípravnom zápase českému SK Sigma Olomouc 1:2 (0:1). Náš gól vsietil z pokutového kopu v závere stretnutia Artur Gajdoš. Mužstvo sa po prípravnom zápase presunie do Poľska, kde ho čaká týždeň trvajúce sústredenie.
2:1 (1:0)
PRÍPRAVNÝ, 17:00
SK Sigma Olomouc - AS Trenčín

SK Sigma Olomouc | I. polčas: Trefil – Chvátal, Vraštil, Beneš, Zmrzlý – Breite, Dele – Vodháněl, Fortelný, Matoušek – Muritala, II. polčas: Trefil – Křišťál, Pokorný, Matys, Sláma – Ventúra, Pospíšil – Přichystal, Zorvan, Zifčák – Juliš. Trenér: Václav Jílek

AS Trenčín | Vozinha (45. Kukučka) – Kmeť (71. Mičuda), Bondarenko (45. Pires), Stojsavljevič (71. Kerkez), Kozlovský – Bariš, Dos Santos (45. Gajdoš), Hollý (60. Ibrahim) – Soares (45. Demitra), Kupusovič (45. Mikulaj), Gaži (71. Bright)

Góly | 16. Breite, 46. Juliš – 90. Gajdoš

Úvodné okamihy stretnutia sa odohrávali pred našou bránou. Prvé výrazné ohrozenie prišlo už po necelých dvoch minútach zápasu z rohového kopu Olomouca. O šesť minút neskôr vystrelil prvýkrát aj náš tím, no strela Soaresa prešla tesne vedľa konštrukcie brány. V 11. min prišla opäť veľká šanca, ale Soaresovu prihrávku sa nikomu nepodarilo dostať za chrbát domáceho brankára. V 16. min sa však stav zápasu zmenil, keď po útočnej kombinácií Olomouca zakončil Breite - 1:0. Nasledujúca pätnásťminútovka sa hrala zo strany na stranu, no bez výraznej šance. Tá prišla zo súperovej strany v 33. min, keď dve strely za sebou zneškodnil Vozinha. Záver prvého polčasu sa odohrával pred bránou českého prvoligistu. Naše šance však ostali nepremenené. Do druhej polovice zápasu sme vkročili so zmenenou zostavou a jednogólovou stratou. Tá sa po chybe v našej defenzíve hneď v úvode druhej polovice zvýšila na 2:0. Nasledujúcu polhodinu sa hra striedala na oboch stranách ihriska a k výrazným šanciam oboch tímov dochádzalo len sporadicky. Začiatkom poslednej desaťminútovky bola zo štandardnej situácie opäť ohrozená naša brána, no Kukučka loptu vyrazil. Pred záverečným hvizdom Gajdoš takmer prekonal domáceho brankára. Jeho strela letela tesne nad brvno. V 90. min napokon z pokutového kopu znížil stav zápasu na konečných 1:2 autor predchádzajúcej akcie.

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (4:0).

A-tím 28.4.2024

Skovajsa | Bol to kvalitný tímový výkon

V zápase proti MFK Skalica sa až dvakrát presadili naši obrancovia. Po otváracom góle Samuela...