A-tím 22.7.2023

Príprava | Na záver prípravy otočka proti Šamorínu

Zverenci trénera Iliju Stolicu vyhrali v záverečnom zápase letnej prípravy proti druholigovému ŠTK 1914 Šamorín 4:3 (1:1). Naše góly strelili Njegoš Kupusovič, Eynel Soares, Rahim Ibrahim a Kelvin Pires.
3:4 (1:1)
Šamorín
PRÍPRAVNÝ, 17:00
ŠTK 1914 Šamorín - AS Trenčín

ŠTK 1914 Šamorín | Veszelinov – Kachút, Csinger, Urblík, Pančík, P. Nagy, M. Szolgai, Szabó, Leginus, Záhradník, Owusu

AS Trenčín | Vozinha (75. Kukučka) – Kmeť (77. Kerkez), Bagín, Stojsavljevič (46.Hollý), Kozlovský (62. Skovajsa) – Bondarenko (84. Pires), Bariš (84. Šebeň), Gajdoš (62. Ibrahim) – Soares (62. Demitra), Kupusovič (46. Emeka, 84. Akila), Dos Santos (46. Gong, 77. Sunday)

Góly | 33. Záhradník, 48. Čunta, 88. Olejník - 39. Kupusovič, 58. Soares, 65. Ibrahim, 87. Pires

Prvú vážnejšiu príležitosť si vypracoval náš súper. V 13. min takmer využil našu chybu v rozohrávke Owusu. Jeho lob skončil vedľa ľavej žrde. V 17. min sa snažil individuálne presadiť Soares, ale brankár Šamorína situáciu dobre prečítal. Tri minúty po polhodine hry sme chybovali v strede poľa. Leginus následne strieľanou prihrávkou našiel v pokutovom území Záhradníka, ktorý loptu usmernil vedľa Vozinhu – 1:0. Náš tím sa však rýchlo otriasol. O päť minút sa po trme-vrme v pokutovom dostal k lopte Kupusovič a razantnou strelou nedal Veszelinovovi v bránke šancu – 1:1. Minútu pred odchodom do šatní vyslal nebezpečný pokus Szolgai, no Vozinha ho vyrazil na rohový kop. Vstup do druhého polčasu nám nevyšiel. Prvú veľkú príležitosť mal Owusu, no tú sme ešte s vypätím síl ubránili. Z následnej akcie zostal pred naším brankárom osamotený Čunta, ktorý nezaváhal - 2:1. Odpovedať chcel Soares, no jeho pokus Veszelinov skrotil. Podobne pochodil aj striedajúci Emeka. V 58. min sme sa dočkali. Gajdoš získal loptu v strede poľa a pred šestnástkou vyslal do šance Soaresa. Ten strelou po zemi rozvlnil sieť – 2:2. Päť minút po hodine hry efektívne zapresoval Ibrahim a otočil skóre stretnutia v náš prospech – 3:2. V 87. min sa po rohovom kope presadil Pires – 4:2. Následne však chyboval v rozohrávke Kukučka a Olejník upravil na rozdiel jedného gólu – 3:4.

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (4:0).

A-tím 28.4.2024

Skovajsa | Bol to kvalitný tímový výkon

V zápase proti MFK Skalica sa až dvakrát presadili naši obrancovia. Po otváracom góle Samuela...