Mládež 4.9.2021

TiMS | Výborný vstup jedenástky do nového ročníka

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov vyhral pod vedením dvojice Miroslav Karas – Roman Rýdzi kvalitne obsadený Visegrad Cup 2021. V Kravařoch neďaleko Opavy sa predstavilo dvadsať mužstiev zo štyroch krajín. Druhý skončil FC Baník Ostrava a tretí Sleza Wroclaw.

„Absolvovali sme skvele organizovaný turnaj. Chlapci hrali v prvý deň výborne. Vyhrali skupinu s bilanciou osem víťazstiev a jedna remíza. Druhý deň bol pre celý tím náročnejší, keďže nás čakali súboje proti najlepším z druhej skupiny. Chlapci však ukázali svoju kvalitu s ďalšími štyrmi víťazstvami a jednou prehrou dominovali,“ prezradil tréner Karas.

„Chlapci si zaslúžia pochvalu za nasadenie a predvedenú kvalitu. Chcel poďakovať rodičom, ktorí vytvorili skvelú atmosféru. Všetci spolu sme úspešne reprezentovali Trenčín a Slovensko. Potvrdili sme, že Trenčín je futbalové mesto s veľkou kvalitou hry a správania sa,“ doplnil tréner našej „jedenástky“.

Visegrad Cup | konečné poradie | 1. AS Trenčín, 2. FC Baník Ostrava, 3. Sleza Wroclaw, 4. FC Lurko, 5. Sigma Olomouc, 6. MFK Kravaře, 7. ŠK Slovan Bratislava, 8. FC Hlučín, 9. SFC Opava, 10. MŠK Skalica, 11. Fastav Zlín, 12. Sigma Olomouc II., 13. Liptovský Mikuláš, 14. Valašské Meziříčí, 15. Krnov, 16. Slavkov, 17. Vratimov, 18. KS Unia Raciborz, 19. MFK Vítkovic, 20. Slavia Opava

Piata priečka na turnaji v Poľsku

Chlapci z tímu U11 sa pred dvoma týždňami predstavili na turnaji v poľskom Lubine. V konkurencii najlepších akadémií v krajine našich severných susedov a Slavie Praha sa nestratili.

„Bol to náš prvý turnaj v novom ročníku. V prvom dni sme nehrali celkom podľa predstáv. Veľmi sa to zlepšilo počas finálových súbojov. Nešťastne sme neprešli do bojov o medaily. Na záver sme sa však potešili ziskom piateho miesta a víťazstvom proti Slavii Praha,“ povedal tréner Karas.

Autor: astn
Rozpis zápasov
3:3 Štadión Sihoť
Fortuna liga, 8. kolo, 18.9.2021
AS Trenčín - FK Senica
16:00
Slovnaft Cup, 3. kolo, 21.9.2021
FK Rača - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 20.9.2021

Jendrišek | Góly by som vymenil za tri body

Tím okolo mladučkého kapitána Jakuba Kadáka vstúpil do sobotňajšieho zápasu proti Senici doslova...

Fotogalérie 19.9.2021

Fotogaléria | Zápas Fortuna ligy proti Senici

Fotogaléria zo zápasu 8. kola základnej časti Fortuna ligy proti FK Senica (3:3).

ASTV 19.9.2021

TiMS | Záznam zo zápasu U19 proti Michalovciam

Záznam zo zápasu AS Trenčín U19 v prvej lige staršieho dorastu proti MFK Zemplín Michalovce...

ASTV 19.9.2021

ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Senici

ASTV vám prináša zostrih zo stretnutia 8. kola základnej časti Fortuna ligy 2021/2022...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  monolit  jaaa betonic  higa