A-tím 11.2.2021

Príprava | Dnes doma proti Podbrezovej, priamy prenos na ASTV

Členovia širšieho kádra AS Trenčín absolvujú dnes na Štadióne Sihoť prípravný zápas proti druholigovému FK Železiarne Podbrezová. Výkop je naplánovaný na 14.00 h a v priamom prenose vám ho prinesieme na klubovej ASTV.

Podbrezová je po jeseni štvrtým tímom druhej najvyššej súťaže. Napriek deväťbodovej strate na prvú Duklu Banská Bystrica má stále postupové ambície do najvyššej súťaže. Na druhý Liptovský Mikuláš a barážové miesto stráca päť bodov.

Tréner Mikuláš Radványi, ktorý vystriedal Vladimíra Cifraniča, má vo svojom tíme viacero skúsených hráčov. Lídrom obrany je po predčasnom konci angažmánu na Cypre náš bývalý kapitán Boris Godál. Stred poľa vedie bývalý reprezentant Michal Breznaník so skúsenosťami z Liberca, Dukly Praha a Sparty Praha spoločne s Erikom Grendelom. Handlovský rodák vstúpil do veľkého futbalu v Dubnici a okrem dresov Slovana Bratislava, Trnavy a Górniku Zabrze nastúpil taktiež v reprezentácii Slovenska. Zaujímavú minulosť majú aj Vladimír Kukoľ alebo Martin Pribula.

Podbrezovčania mali počas víkendu nastúpiť v prvom jarnom kole proti Komárnu, ale koronavírus poslal ich súpera do karantény. V poslednom prípravnom zápase zdolali Trebišov (3:1). V siedmich zápasov zimnej prípravy mali bilanciu šesť výhier a jedna prehra. Štyri víťazstva vybojovali proti fortunaligistom - FK Senica (4:1), FK Pohronie (4:1), ŠKF Sereď (4:1) a FC Vion Zlaté Moravce (2:0). Jediná prehra prišla na pôde MŠK Žilina (2:7). Šesť gólov dal Roland Gerebenits.

Širšia nominácia na zápas proti Podbrezovej
Menno Bergsen, Michal Kukučka – Kelvin Pires, Ramón, Urban Mazanovský, Samuel Bagin, Simeon Kohút, Šimon Mičuda, Ruben Ligeon, Samuel Lavrinčík, Matúš Kmeť, Artur Gajdoš, Csaba Biricz, Rahim Ibrahim, Joseph Amoah, Ahmad Ghali, Felix Tomík
Autor: astn
Rozpis zápasov
14:00 Žiar nad Hronom
Fortuna liga, 21. kolo, 27.2.2021
FK Pohronie - AS Trenčín
2:3 Senica
Fortuna liga, 20. kolo, 20.2.2021
FK Senica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 26.2.2021

Corryn | Môžeme sa dostať do hornej šestky a musíme tomu veriť

Základná časť našej najvyššej futbalovej súťaže sa pomaly presúva k svojmu...

ASTV 25.2.2021

Halftime | Jedna otázka - najčastejšie hrajúca pesnička v playliste

ASTV odštartovala pod hlavičkou „Halftime“ výrobu nadčasových...

ASTV 24.2.2021

ASTV | Štadión Sihoť od zbúrania oválu po otvorenie tribún za bránami

Príbeh novej podoby Štadióna Sihoť uzavrel návratom prvoligového...

Fanúšikovia 22.2.2021

Akadémia | Podporte svojimi 2% akadémiu AS Trenčín - This is my sen Academy

Priatelia, podporovatelia a fanúšikovia trenčianskeho futbalu....

orion tip  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  aarsleff  mattoni  termomont  monolit  jaaa