A-tím 4.7.2024

Klub | Niké ligu čaká vzrušujúca jazda s Cuprou a Todosom

Do novej sezóny 2024/2025 vstúpi Niké liga s novým automobilovým partnerom. Spolupráca Niké ligy so spoločnosťami CUPRA a Todos zahŕňa najbližšie 3 sezóny.

CUPRA sa predstavila automobilovému svetu v roku 2018 ako mladá, ambiciózna značka športových áut, ktorú reprezentuje dravosť a drzosť. Presne ako aj Niké liga. Plná mladých, dravých hráčov, ktorí sa chcú v každom zápase so zdravou športovou drzosťou predviesť v najlepšom svetle a podať najlepší výkon. Naša liga patrila v uplynulej sezóne podľa hodnotenia CIES Football Observatory medzi tucet najmladších národných súťaží spomedzi 53 líg z celého sveta. Spolupráca so značkou CUPRA, ktorá disponuje podobnými vlastnosťami a zdieľa rovnaké hodnoty, sa preto javí ako prirodzená.

„CUPRA je mladá, ambiciózna značka a Todos sa stal jedným z autorizovaných predajcov tejto značky. So spoločnosťou Todos sme spolupracovali na viacerých eventových projektoch, a keď prišla možnosť prehĺbiť našu spoluprácu, tak sme to len privítali. CUPRU vnímame ako dynamickú značku, s ktorou ide o prirodzené spojenie. Naše partnerstvo štartujeme postupne, s cieľom presvedčiť, že Niké liga je zaujímavým partnerom. Vzájomnú spoluprácu chceme odprezentovať v modernom a svižnom trende,“ povedal Ivan Kozák, prezident Únie ligových klubov.

„Značka CUPRA je najmladšia európska automobilová značka s raketovým nástupom. Patrí k najrýchlejšie rastúcim značkám na európskom trhu. Tento rok uvedieme na trh 4 nové modely Leon, Formentor, Tavascan a koncom roka našu vlajkovú loď CUPRA Terramar. Charakterizuje nás športový, dynamický, netradičný dizajn v spojení so špičkovými technológiami, vysokým výkonom a nezabudnuteľným jazdným zážitkom. Radi sa spájame s hodnotovo podobnými športmi a veríme, že každý športovec si jazdu v CUPRE skutočne užije,“ uviedol Matej Macháček, riaditeľ značky CUPRA Slovensko.

Zo spolupráce budú ťažiť predovšetkým kluby Niké ligy. Do väčšiny z nich CUPRA v spolupráci s autorizovaným predajcom Todos ešte pred začiatkom ligovej sezóny 2024/2025 distribuuje dovedna 20 áut. Zástupcovia klubov si vozidlá osobne vyzdvihnú u partnera Todos.

„Sme radi, že sme sa mohli stať partnermi a súčasťou tohto projektu, ktorý je postavený na vzájomnom porozumení, podpore a korektných vzťahoch. Prepojenie mladej generácie futbalistov s mladou dynamickou značkou CUPRA sa nedalo odmietnuť. CUPRA je značka produkujúca vozidlá plné emócií, vášne a zážitkov z jazdy. Držíme palce všetkým klubom Niké ligy, aby sa im v nasledujúcej sezóne darilo a dúfame, že im v tom budú pomáhať aj zážitky z jazdy s vozidlami CUPRA. A pozývame všetkých fanúšikov futbalu, a nielen ich, ochutnať atmosféru a štýl tejto mladej značky v novej CUPRA GARAGE, v priestoroch prevádzky Todos Panónska,“ povedal Peter Vojtko, konateľ spoločnosti Todos, dlhodobého partnera Niké ligy.

Vďaka novej spolupráci s automobilovým partnerom budú môcť ľudia vidieť a zažiť značku CUPRA v kluboch Niké ligy aj prostredníctvom rôznych projektov, či súťaží. Nech táto spoločná jazda stojí za to! 

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:1 Bánovce nad Bebravou
Prípravný, 10.7.2024
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
16:00 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 13.7.2024

A-tím | AS Trenčín vstupuje do záverečnej fázy prípravy

AS Trenčín čaká po troch prípravných stretnutiach letné sústredenie v Hornom...

A-tím 13.7.2024

A-tím | V nedeľu proti pražským Bohemians

Náš tím čaká už v nedeľu prvé prípravné stretnutie v rámci letného sústredenia. O 16.00 h vyzveme...

A-tím 12.7.2024

Klub | ŠKF Sereď farmou AS Trenčín

Klub ŠKF Sereď bude v nasledujúcom ligovom ročníku pôsobiť ako farma AS Trenčín. Treťoligista bude mať na...

Fotogalérie 11.7.2024

Fotogaléria | Tretie stretnutie prípravy proti FC ViOn Zlaté Moravce

Fotogaléria z prípravného zápasu proti FC ViOn Zlaté Moravce.

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa