Hviezdy deťom 28.5.2024

Hviezdy deťom | 16. ročník podujatia s návratom na Štadión Sihoť

Najväčšie charitatívne podujatie svojho druhu na Slovensku "Hviezdy deťom" sa uskutoční aj v tomto roku. Tentokrát sa však vráti na miesto, kde celá táto myšlienka odštartovala, na Štadión Sihoť. Súčasťou šestnásteho ročníka bude opäť charitatívny beh s osobnosťami. Chceš dať gól Samuelovi Hlavajovi, či zabehať si s Arturom Gajdošom a Pavlom Regendom? Tak si na 23. jún zapíš Hviezdy deťom!
Deti si počas podujatia môžu už tradične vychutnať obľúbený festival športov, kde si vyskúšajú hokej, florbal, hádzanú, bedminton, basketbal, ale i rôzne paralympijske športy. Taktiež sú pripravené mnohé atrakcie, sprievodné akcie a obľúbená autogramiáda slávnych osobností, nielen zo športovej scény.

Hviezdy deťom však nie sú len obyčajným charitatívnym podujatím. Sú oslavou radosti z pohybu a symbolom nádeje pre deti, ktoré to potrebujú najviac. Preto okrem aktivít, ktoré bývajú už tradične súčasťou podujatia bude nadchádzajúci 16. ročník rovnako ako ten predchádzajúci doplnený charitatívnym behom. Jeho súčasťou môžete byť opäť aj Vy! Charitatívny beh so začiatkom o 11.00 h bude tentokrát viesť okolo nového futbalového Štadióna Sihoť a cez trenčiansku Sihoť. Jeho súčasťou budú aj slávne osobnosti. Registrovať sa môže však hocikto, podmienkou je len symbolické štartovné vo výške 5 eur, ktoré bude ako celý výťažok "Hviezdy deťom" následne prerozdelené medzi tých, ktorí to najviac potrebujú. Spoločne môžeme urobiť svet detí o čosi krajším!

Prihlasovací formulár uverejníme koncom týždňa. Nezabudnite sledovať naše sociálne siete, kde budeme uverejňovať mená osobností, ktorí budú súčasťou tejto akcie.

Autor: astn
Rozpis zápasov
2:2 Zlaté Moravce
NIKÉ LIGA, 32. kolo, 18.5.2024
FC ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva...

ASTV 12.6.2024

ASTV | Zostrih z finálového zápasu československého pohára

ASTV vám prináša zostrih z finálového zápasu Československého pohára proti AC...

Aktuálne 8.6.2024

Klub | Generálny manažér Rybníček o výmene trávnika

Proces výmeny hracej plochy Štadióna Sihoť odštartoval v priebehu tohto týždňa. Počas...

ASTV 5.6.2024

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca apríl

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa