ASTV 29.3.2024

Gong | Musíme ďalej tvrdo pracovať a ťahať za jeden povraz

Naše mužstvo pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká po reprezentačnej prestávke návrat do ligového kolotoča. V 3. kole nadstavbovej časti sa predstavíme na štadióne na Štiavničkách, kde nás vyzve domáca MFK Dukla Banská Bystrica. Úvodný výkop stretnutia je naplánovaný na sobotu o 15.00 h. Z pozície hlavného arbitra ho povedie Michal Smolák.

Banskobystričania po neúspešnom boji o hornú šestku vedú tabuľku skupiny o udržanie sa. Do nadstavbovej časti vstúpili výhrou, keď zdolali MFK Skalica 2:1. V doposiaľ poslednom odohratom stretnutí remizovali na domácom trávniku proti trápiacim sa Zlatým Moravciam. Zverenci trénera Mária Auxta sa z troch bodov v aktuálnom ročníku tešili až desaťkrát, osemkrát sa rozišli zmierne a bez bodov skončili v šiestich stretnutiach. Dukle sa na domácej pôde nedarí. Z 38 získaných bodov vybojovala doma len 15.

Náš Tím spod Čákovho hradu sa aktuálne nachádza na ôsmej priečke v tesnom trojbodovom závese za našim najbližším súperom. Nadchádzajúci zápas tak bude veľmi dôležitý a môže mnohé naznačiť. V aktuálnom ligovom ročníku sme sa s tímom zo stredu Slovenska stretli dvakrát. Na domácom trávniku sme pri príležitosti otvorenia novej hlavnej tribúny zvíťazili 1:0 gólom Njegoša Kupusoviča. V odvete na Štiavničkách sme sa rozišli zmierne, kedy na 1:1 vyrovnával Artur Gajdoš.

Autor: astn
Rozpis zápasov
1:2 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 28. kolo, 19.4.2024
AS Trenčín - FC Košice
18:00 Skalica
NIKÉ LIGA, 29. kolo, 27.4.2024
MFK Skalica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa