Mládež 10.6.2024

Akadémia | Remízové výsledky žiakov, WU15 s plným bodovým ziskom

Mládežnícke súťaže žiakov pokračovali v uplynulom týždni ďalšími jarnými kolami. Hrali aj dievčenské tímy a ženy.

Naše žiacke tímy do pätnásť a štrnásť rokov sa počas uplynulého kola predstavili proti tímu zo Žitného ostrova. V oboch prípadoch sa rozišli zmierne. Staršia "pätnástka" pritom viedla, keď sa v 56. minúte gólovo presadil Alex Šubert. Jeho presný zásah však na výhru nestačil. O desať minút na inkasovaný gól zareagoval hosťujúci tím, keď stav vyrovnal. "Štrnástka" sa so svojim súperom z Dunajskej Stredy taktiež rozišla zmierne. Hostia už v 16. minúte stretnutia viedli dvojgólovým rozdielom. Ten napokon náš tím odvrátil. V 45. minúte znižoval výsledkový rozdiel Adam Hrušovský a o štyri minúty neskôr sa zas presadil Filip Šinský.

Ženský tím vedený trénerom Pavlom Strakom sa predstavil na domácej pôde, kde vyzval celok z východu Slovenska. Prešovu napokon naše ženy podľahli tesne 2:3. Dievčenské tímy sa stretli s rivalkami zo Spartaku Myjava. Našej WU19 sa napokon nepodarilo vsietiť ani jeden gól. Svojim súperkám napokon podľahli vysoko 0:7. Naopak mladšia WU15 sa tešila z troch bodov. Svoje súperky z Myjavy zdolali tesne 2:1. V priebehu ôsmich minút rozhodli o víťazstve nášho tímu Emma Lackovičová a Vivien Šimková.

A-tím | Pavek ďalším odchovancom s profesionálnym kontraktom

Ďalším odchovancom This is my sen Academy s prvým kontraktom v AS Trenčín sa...

Fanúšikovia 26.7.2024

Fanúšikovia | Vstupenky na úvodný zápas v Trnave k dispozícii pred vstupom na štadión

Klub AS Trenčín vám prináša informácie o vstupenkách...