Mládež 14.10.2024

Akadémia | Plný bodový zisk dorastencov, ďalšia prehra žien

Najvyššie slovenské súťaže žiakov a dorastencov pokračovali počas uplynulého týždňa ďalším kolom. Hrali aj dievčenské tímy a ženy.

Dorastenecké tímy našej akadémie sa predstavili na domácej pôde, kde vyzvali FK Železiarne Podbrezová. V oboch stretnutiach boli úspešné naše tímy, ktoré si pripísali na svoje konto tri body. Staršia "sedemnástka" nasúkala svojmu súperovi až osem gólov a inkasovala len dva. Zápas mal až dvoch strelcov hetriku a to Kasanu a Behana. K nim pridali po jednom presnom zásahu Gavenda a Kunda. V deviatom súťažnom stretnutí si na konto pripísali štvrtú výhru a druhú v rade za sebou. "Šestnástka" zdolala svojho súpera tesne 3:2. Do 22. minúty sme pritom čakali na otvárací gól, ktorý vsietil Šubert, k nemu sa o tri minúty neskôr pridal Hajjari. Súper ešte zápas zdramatizoval, keď znížil na rozdiel jedného gólu. Následne však opäť zaúradoval Šubert. Hostia z Podbrezovej stav opäť znížili, no náš tím si dokázal výsledok ustrážiť.

Žiacke kategórie sa predstavili proti FK Petržalka, no úspešná bola len najstaršia U15. Tá svojho súpera zdolala len tesne 1:0 zásluhou Hrabala, ktorý vsietil gól už v 13. min zápasu. Aktuálne sa naša "pätnástka" nachádza na druhej priečke tabuľky, keď z ôsmich ligových zápasoch zakopla len raz. U14 inkasovala až päť gólov, no nepodarilo sa jej vsietiť ani jeden a zo stretnutia odišla bez bodu po výsledku 0:5. Nepriaznivý výsledok zaznamenala aj "trinástka", ktorá podľahla svojmu súperovi až 1:8. Jediný gól nášho tímu vsietil Cifranič. Najmladší žiaci do dvanásť rokov taktiež odišli zo stretnutia bez bodového zisku, keď podľahli svojmu súperovi 5:13.

Náš ženský tím vycestoval do Malého Ríma, kde ich vyzval domáci Spartak Trnava. Svojim súperkám podľahli tesne 2:3 a tak sa po nepriaznivej šnúre bez zisku bodu nachádzajú na poslednom mieste tabuľky. Dievčenský tím do devätnásť rokov si uchmatol v zápase proti MFK Ružomberok bod po remíze 1:1. O tej rozhodla v 63. minúte gólom Geregová. Mladší dievčenský celok do pätnásť rokov odišiel zo stretnutia naprázdno. Svojim súperkám podľahol 1:5. Jediný gól nášho tímu vsietila Gubová, ktorá v závere zápasu znížila výsledkový rozdiel.

Slovnaft Cup | V 4. kole proti Lehote pod Vtáčnikom

Náš tím spod Čákovho hradu čaká po reprezentačnej prestávke zápas Slovnaft Cupu. V ňom v...

Fanúšikovia 13.10.2024

Fanúšikovia | Po reprezentačnej prestávke opäť na domácej pôde, vstupenky na Skalicu v predaji

Náš tím čaká po reprezentačnej prestávke...

Fanúšikovia 10.10.2024

Akadémia | Čaká nás ďalší otvorený tréning s trénermi a brankármi AS Trenčín

AS Trenčín pripravil pre všetkých mladých brankárov...

A-tím 8.10.2024

Emeka | Je úžasné byť späť a pomôcť tímu gólom

Mužstvo spod Čákovho hradu si v uplynulom kole uchmatlo bod z Tehelného pola. Cenný skalp sme...