ASTV 30.7.2018

AS Trenčín získal do stredu obrany srbského reprezentanta

AS Trenčín získal na ročné hosťovanie srbského reprezentanta Erhana Mašoviča. Devätnásťročný stredný obranca prichádza z belgického Club Bruggy.

Stopér vysoký 189 cm od pätnástich rokov pravidelne reprezentuje svoju krajiny. Aktuálne patrí už do výberu do 21 rokov. Úradujúci belgický majster ho získal z Čukaričky Belehrad a podpísal s ním zmluvu na štyri roky.

„Erhan je nielen silový typ hráča. Je výborný po technickej stránke a skvelý hlavičkár. Tieto predpoklady z neho robia vhodný typ aj na pozíciu defenzívneho stredopoliara. Navyše, je veľmi tímový hráč,“ povedal bývalý srbský reprezentant a šéf akadémie Čukarički Milan Lešnjak na adresu novej posily AS Trenčín pred prestupom do Belgicka.

Autor: mg
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 14. kolo, 8.11.2025
AS Trenčín - FC Košice
13:00
Slovnaft Cup, Pohár, 19.11.2025
FTC Fiľakovo - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Fotogalérie 9.11.2025

Fotogaléria | Stretnutie Niké ligy proti Košiciam

Fotogaléria zo stretnutia 14. kola Niké ligy proti FC Košice (2:0)

A-tím 9.11.2025

B-tím | Po výhre nad Belušou zimujeme na prvom mieste

Náš rezervný tím zvíťazil v stretnutí 15. kola TIPOS III. ligy na domácej pôde nad FK...

ASTV 8.11.2025

ASTV | Zostrih zo zápasu 14. kola Niké ligy proti FC Košice

ASTV Vám prináša zostrih zo zápasu 14. kola Niké ligy proti FC Košice (2:0).

A-tím 8.11.2025

Holúbek | Výhra nás veľmi potešila

Po sérii negatívnych výsledkov sa tímu podarilo prelomiť trápenie a udržať pritom aj čisté konto. Na...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Hisense Antes GM