A-tím 13.6.2024

A-tím | Sláviček ostáva i naďalej pod Čákovým hradom

Odchovanec našej This is my sen Academy a brankár nášho A-tímu Matúš Sláviček ostáva aj naďalej pod Čákovým hradom. S klubom sa dohodol na ročnej zmluve. "Som veľmi šťastný, že sme sa s klubom dohodli na pokračovaní," povedal po podpise stále len dvadsaťročný brankár.

Matúš Sláviček sa pred dvoma rokmi tešil zo zisku majstrovského titulu s našou "devätnástkou". Okúsil aj chuť mládežníckej ligy majstrov, kedy hájil našu bránu proti Žalgirisu Vilnius i aténskemu Panathinaikos FC: "Moje pôsobenie v tíme bolo aj náročné, ale dalo mi veľa do života. Mládežnícka UEFA Youth League bola pre nás všetkých neskutočným zážitkom," zaspomínal si Sláviček.

Jeho úspešná sezóna v drese nášho staršieho dorastu vyústila do podpisu prvého profesionálneho kontraktu s naším klubom. Počas uplynulých dvoch ligových ročníkov kryl chrbát či už Michalovi Kukučkovi alebo Vozinhovi. Jeho zmluva koncom sezóny 2023/2024 vypršala.

Klub však s talentovaným brankárom trval na pokračovaní svojej cesty, ktorá odštartovala v klubovej This is my sen academy. "Teším sa na novú sezónu a som rád, že zostávam v Trenčíne. V kabíne sa cítim výborne. Mám tu aj chlapcov, s ktorými som vyrastal. Posledné dva roky boli ťažšie, nakoľko som mal aj problémy so zraneniami. Verím, že postupne dostanem príležitosť aj v najvyššej súťaži. Chcem pomôcť mužstvu k úspechom," dodal na záver Sláviček.


Autor: astn
Rozpis zápasov
1:1 Bánovce nad Bebravou
Prípravný, 10.7.2024
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
16:00 Praha
Prípravný, 14.7.2024
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 13.7.2024

A-tím | AS Trenčín vstupuje do záverečnej fázy prípravy

AS Trenčín čaká po troch prípravných stretnutiach letné sústredenie v Hornom...

A-tím 13.7.2024

A-tím | V nedeľu proti pražským Bohemians

Náš tím čaká už v nedeľu prvé prípravné stretnutie v rámci letného sústredenia. O 16.00 h vyzveme...

A-tím 12.7.2024

Klub | ŠKF Sereď farmou AS Trenčín

Klub ŠKF Sereď bude v nasledujúcom ligovom ročníku pôsobiť ako farma AS Trenčín. Treťoligista bude mať na...

Fotogalérie 11.7.2024

Fotogaléria | Tretie stretnutie prípravy proti FC ViOn Zlaté Moravce

Fotogaléria z prípravného zápasu proti FC ViOn Zlaté Moravce.

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa