A-tím 16.2.2022

Jendrišek | Mal som šťastie v nešťastí, možno stihnem záver tejto sezóny

V úvodných minútach prvého zápasu jarnej časti aktuálneho ročníka Fortuna ligy bol Erik Jendrišek našim najaktívnejším hráčom. Po druhej gólovej príležitosti však zostal ležať v pokutovom území a zápas sa pre neho skončil. Nepríjemne vyzerajúce zranenie kolena však napokon nemusí byť až tak vážne.

„Dá sa povedať, že som mal šťastie v nešťastí. Prvé prognózy boli výrazne horšie. Po magnetickej rezonancii sa zdá, že do dvoch mesiacov by som mohol byť fit. Musí to ale prebehnúť bez ďalších komplikácií,“ prezradil viac k svojmu aktuálnemu stavu Jendrišek.

Tridsaťpäťročný veterán verí, že stihne záver tohto ročníka. „Možno v závere sezóny pomôžem mužstvu. Zatiaľ im budem držať palce a podporovať aspoň po mentálne stránke,“ dodal Jendrišek.

Autor: astn, foto: tasr
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 17. kolo, 7.12.2025
AS Trenčín - FC Tatran Prešov
15:30
NIKÉ LIGA, 18. kolo, 13.12.2025
MFK Ružomberok - AS Trenčín
Voyo
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 7.12.2025

Križan | Našich šancí je ako šafránu

Na domácej pôde sme v zápase proti Prešovu gól nevideli, no zverenci trénera Ricarda Moniza si...

A-tím 7.12.2025

ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti FC Tatran Prešov

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase 17. kola Niké ligy proti FC...

A-tím 7.12.2025

Niké liga | Po remíze s nováčikom, bod na domácej pôde

Zo 17. kola Niké ligy sme si odniesli bod po bezgólovej remíze. Oba tímy si tvorili...

A-tím 6.12.2025

Bessilé | Sme si vedomí, že musíme zvíťaziť

V rámci 17. kola Niké ligy sa po posledný raz v tomto roku predstavíme na domácej pôde, kde...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Hisense Antes GM