A-tím 3.11.2018

Po šiestej prehre nie sme v prvej šestke

Tím AS Trenčín prehral šiesty ligový zápas v rade. Na ihrisku v Nitre podľahol Seredi 1:3 (0:2). Jediný náš gól strelil Antonio Mance. Po šiestej ligovej prehre v rade sme v tabuľke klesli na siedmu priečku.
3:1 (2:0)
Nitra
14. kolo, 17:00
ŠKF Sereď - AS Trenčín

ŠKF Sereď | Penksa - Sus, Menich, Michalík, Loduha - Ventúra, Adekuoroye - Ulrich (79. Ondong-Mba), Pankaričan (66. Baéz), Gatarič - Morong (89. Richnák)

AS Trenčín | Hrdlička - Šulek, Paur, Mašovič, Skovajsa - El Mahdioui - Abdul, Ubbink - Bukari (58. Corryn), Mance (65. Čatakovič), Sleegers

Góly: 26. Ventúra, 36. Pankaričan, 86. Morong - 46. Mance

Žlté karty: 58. Loduha, 89. Baéz – 89. Mašovič

Rozhodovali: Chmura - Hrmo, Špivák

Diváci: 612

V 7. min mohol otvoriť skóre stretnutia Morong. Po prihrávke pre bránu mu však k lopte chýbal pol krok. V 26. min dostal Sereď do vedenia Ventúra, ktorý po ideálnej spätnej prihrávke prekonal Hrdličku – 1:0. Nováčik bol pri chuti a o desať minút zvýšil náskok. Pankaričan sa až príliš ľahko dostal za chrbát obrany a sám pred brankárom nezaváhal – 2:0.

Do hry sme sa vrátili krátko po prestávke. Mance sa oprel do lopty z veľkej diaľky a jeho pokus nešťastne tečoval jeden z obrancov Serede do vlastnej siete – 1:2. Hoci sme mali tradičnú optickú prevahu, nevedeli sme si vytvoriť šancu na vyrovnávajúci gól. Až v 75. min sa do nebezpečnej pozície dostal striedajúci Corryn, ale Penksa podržal svoje mužstvo, loptu vyrazil na žrď. Hra AS na vabank priniesla v závere tretí gól v našej sieti po tom, ako Morong zakončil svoj únik od polovice ihriska – 3:1.