Fanúšikovia 16.2.2018

Zvoľte svoju ideálnu jedenástku AS Trenčín za uplynulé desaťročie

Dnes je to viac ako desať rokov od príchodu súčasného majiteľa klubu Tschena La Linga do AS Trenčín. Práve táto éra sa stala zatiaľ najúspešnejšou v histórii trenčianskeho futbalu.

V rokoch 2015 a 2016 sme získali dve majstrovské trofeje a dva triumfy v národnom pohári. Klub sa stal pravidelným účastníkom európskych pohárových súťaží a za toto obdobie sme vychovali množstvo hráčov pre slovenské reprezentačné výbery a silnejšie európske ligové súťaže. Pri tejto príležitosti vám prinášame možnosť vytvoriť svoju ideálnu jedenástku zloženú z najlepších hráčov uplynulého desaťročia.

Na každý jeden z postov sme vybrali po troch hráčoch. V ponuke máte 33 skvelých futbalistov, ktorých v nasledujúcom dotazníku stačí už len poskladať. V prípade stopérov, ofenzívnej stredovej dvojice a krídelníkov vyberte po dvoch hráčoch, na ostatných pozíciách zvoľte jedno meno a svoj formulár odošlite. Okrem nominovaných hráčov však pôsobili v drese AS aj ďalšie osobnosti. Do nominácie sa nedostali napríklad William, Mondek, Wesley, Jairo, Mišák, Salinas, Diaz, Guba, Malec, Chanti, Sluijter alebo Bailey. 

V závere budúceho týždňa spoznáme nielen fanúšikovskú "Jedenástku desaťročia AS Trenčín", ale zverejníme aj ideálnu jedenástku podľa odborníkov. Tú určili skutočne rešpektované osobnosti z prostredia slovenského futbalu, keď hlasovali reprezentačný tréner Slovenska Ján Kozák, tréner slovenskej dvadsaťjednotky Pavel Hapal, Adrián Guľa spoločne s Mariánom Zimenom, Martin Ševela, Vladimír Cifranič, šéf Únie futbalových trénerov Slovenska Ladislav Borbély, prezident ÚLK Ivan Kozák, novinárska futbalová jednotka Miroslav Hašan, rozhlasová jednotka Vladimír Pančík, renomovaný komentátor Marcel Merčiak, generálny manažér klubu Róbert Rybníček a samozrejme majiteľ klubu AS Trenčín Tschen La Ling.

Autor: astn
Rozpis zápasov
19:00 Myjava
Fortuna liga, 9. kolo, 22.9.2018
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
0:2 Senica
Fortuna liga, 8. kolo, 15.9.2018
FK Senica - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 20.9.2018

Na hosťovaní útočník Mbombo z DR Kongo

Útočník Kule Mbombo prichádza do AS Trenčín na hosťovanie do konca jesennej časti aktuálneho ročníka...

Fanúšikovia 19.9.2018

Zahraj si medzi prvými FIFA 19 a bojuj o miesto v exhibičnom turnaji proti hráčom AS Trenčín

AS Trenčín a PlayStation vám rovnako ako pred...

ASTV 19.9.2018

Nedorostová mládežníckou hráčkou mesiaca AS Trenčín

Mládežníckou hráčkou AS Trenčín za mesiac máj sa stala Michaela Nedorostová z tímu...

ASTV 19.9.2018

ASTV: Rozhodnite o tom, kto strelil gól mesiaca august

ASTV vám prináša augustovú edíciu ankety o najkrajší gól za minulý mesiac v podaní...

orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  Machunka  VRM  slovlak  aegon