A-tím 4.11.2016

Prehra v Podbrezovej po nevyužitej presilovke

Zverenci trénera Martina Ševelu prehrali v zápase 15. kola Fortuna ligy na ihrisku ŽP Šport Podbrezova 1:2 (1:2). Jediný gól AS zaznamenal Rangelo Janga.
2:1 (2:1)
15. kolo, 17:00
FK Železiarne Podbrezová - AS Trenčín

FK Železiarne Podbrezová | Kuciak – Viazanko, Krivák, Kostelný, Djordevič – Vajda, Podio - Bernardina, Kuzma, Breznaník (90+. Kupčík) - Šafranko

AS Trenčín | Šemrinec – Šulek, Kleščík, Lawrence, Skovajsa - Kalu, Gabriel (90+. Maduka) - Paur (84. Nwofor), Halgoš (71. Prekop), Bala - Janga

Góly: 37. Bernadina, 45. Kuzma – 14. Janga

Žlté karty: 18. Kostelný, 51. Breznaník – 40. Kalu, 50. Paur

Červená karta: 63. Kostelný (Podbrezová)

Rozhodovali: Hrčka – Ferenc, Súkeníková

Diváci: 1635

Až do 37. minúty bolo na ihrisku len jedno mužstvo. Železiari sa na útočnú polovicu dostávali len zriedka a ani raz neohrozili bránku Šemrinca. Na druhej strane sa dialo oveľa viac. V 11. min Janga prvýkrát trafil medzi tri žrde a v 14. min po hrúbke domácej obrany a strečovanej strele Kalua si lopta našla Jangu, ktorý z bezprostrednej blízkosti nemohol netrafiť – 1:0. Ofenzíva AS pokračovala aj naďalej. V 26. min sa Kuciaka pokúšal ohroziť Paur. V 33. min spálil šancu po nepresnej hlavičke Janga a o dve minúty neskôr nájazd Kalua zlikvidoval včasným vybehnutím Kuciak. Záver polčasu však mal iného režiséra. V 37. min Bernardina pohotovo usmernil nahrávku Šafranka z krídla do siete a Šemrincovi nepomohol ani reflexný zákrok. V 45. min priamy kop Podia z ľavého krídla presne sadol na hlavičku Kuzmu a lopta doputovala z takmer 15 metrov až do siete.

Po zmene strán bolo naše úsilie vyrovnať evidentné, akciám však chýbal hlavne presnejšia kombinácia. V 64. min po druhej žltej karte videl červenú Kostelný a domáci museli čeliť nečakanému rébusu. Odolávali statočne, dokonca Breznaník v 70. min po rýchlej akcii nádejne ohrozil zblízka Šemrinca. Z útočnej bezradnosti sme pre nepresné finálne prihrávky vyťažili len dve šance. Pri prvej v 82. min Prekop prekopol a následne pri druhej Jangovu strelu zlikvidoval Kuciak.

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca február

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite...

ASTV 22.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov.

ASTV 21.3.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac február

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

Fotogalérie 19.3.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti MFK Skalica

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 2. kola nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).

Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa