Aktuality - archiv 14.3.2013

Godálová gólová premiéra, Hološko jubilantom

Prehľad vystúpení hráčov na hosťovaní a bývalých hráčov AS Trenčín v súčasných kluboch

Počas víkendu pokračovali európske ligy a začali sa nižšie domáce futbalové súťaže. Z hráčov, ktorí pôsobili v drese AS Trenčín, sa presadila až štvorica. Najväčšiu radosť z presných zásahov mali najmä Silvester Puna a Boris Godál, keďže ich góly boli víťazné.

Nováčikovi Corgoň ligy z Myjavy sa vydaril zápas na východe Slovenska. Košiciam pripravili prvú prehru a o tento úspech sa pričinil aj Tomáš Marček, ktorý na ihrisku strávil celý zápas.

Najlepší vstup do odvetných bojov nezažili treťoligové tímy. Nemšová prehrala so Sereďou (0:1) a Nové Mesto nad Váhom s juniormi Slovana (1:3). V dvoch zápasoch sa na ihrisku objavilo šesť hráčov, ktorí sú v spomínaných kluboch na hosťovaniach.

Gólom sa v prvom zápase v drese Novej Vsi prezentoval Anton Končitík. Predposledný tím Majstrovstiev regiónu západ však prehral vysoko v Skalici (1:4). Víťazný gól Trenčianskych Stankoviec v Križovanoch zaznamenal Silvester Puna. Skóre zápasu medzi Frýdkom-Místkom a Novým Jičínom (6:0) otvoril Slavomír Molnár.

Spomedzi bývalých hráčov AS Trenčín si gólový účet v poľskom Lubine otvoril Boris Godál. Stopér Zaglebie rozhodol o tom, že tri body v zápase s Bialstokom (3:2) zostanú doma, krásnou hlavičkou. Dvestý zápas v tureckej lige odohral Filip Hološko.

Hráči na hosťovaní:
SLOVENSKO - Corgoň liga
Košice - Myjava 1:2 - Tomáš Marček odohral za hostí celý zápas.

SLOVENSKO - II. liga
Dunajská Streda - Liptovský Mikuláš 3:0 - Tomáš Malec odohral celý zápas, Adam Morong nastúpil v 59. min (obaja L. Mikuláš).

SLOVENSKO - III. liga
Nemšová - Sereď 0:1 - Milan Marušinec odohral celý zápas, Filip Bretschneider hral do 58. min, Lukáš Kyselica do 64. min (všetci Nemšová).

Nové Mesto nad Váhom - Slovan juniori 1:3 - Igor Šemrinec odchytal celý zápas, René Šiko hral celý zápas, Peter Kozic nastúpil v 69. min (všetci Nové Mesto).

Piešťany - Nové Zámky 1:1 - Peter Valla za domácich odohral celý zápas.

Topoľčany - Vrbové 2:1 - David Badinský za domácich nastúpil v 59. min a hral do 89. min.

Dunajská Lužná - Moravany 0:0 - Jakub Hrnčár hral za domácich celý zápas. Martin Dzurilla (Moravany) hral do 85. min, kedy bol vylúčený.

SLOVENSKO - Majstrovstvá regiónu západ
Skalica - Nová Ves nad Váhom 4:1 - Anton Končitík hral za hostí celý zápas, v 6. min strelil jediný gól Novej Vsi a dostal aj žltú kartu.

SLOVENSKO - IV. liga
Križovany - Trenčianske Stankovce 0:1 - Silvester Puna hral celý zápas a v 62. min strelil jediný gól zápasu, Stanislav Kvasnica a Patrik Škvarka odohrali celých 90 minút (všetci Tr. Stankovce).

ČESKO - Moravskoslezská liga
Frýdek-Místek - Nový Jičín 6:0 - Slavomír Molnár hral prvý polčas a strelil úvodný gól domácich.

Bývalí hráči:
SLOVENSKO - Corgoň liga
Nitra - Slovan Bratislava 0:3 - Filip Hlohovský odohral prvý polčas, Lester Peltier hral do 88. min (obaja Slovan).

ANGLICKO - I. liga
Liverpool - Tottenham 3:2 - Martin Škrtel za domácich nehral.

POĽSKO - I. liga
Lubin - Bialystok 2:1 - Boris Godál odohral celý zápas a strelil víťazný gól, Csaba Horváth (obaja Lubin) nenastúpil.

Bialsko-Biala - Legia Varšava 1:2 - Jorge Salinas za hostí nenastúpil.

POĽSKO - II. liga
Nieciecza - Bytom 3:0 - Vojtech Horváth odohral za domácich celý zápas.

TURECKO - I. liga
Trabzonspor - Besiktas 0:0 - Filip Hološko hral za Besiktas do 66. min.

Autor: mj

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...