Aktuálne 31.5.2022

Žiačky ukončili sezónu v Lučenci

V sobotu 28.5.2022 nastúpili žiačky v dvojzápase proti Lučencu.

Výprava žiačok pod vedením trénera Richarda Ďorďaia ml. spolu s asistentom Jaroslavom Vidom, vycestovala na svoje posledné dva zápasy proti súperkám AKAPO Lučenec. Začiatok zápasu bol vyrovnaný, no ku záveru prvej štvrtiny sa súperky mierne vzdialili, keď vyhrávali 12:5. V druhej časti hry sa veľmi nepresadzovali ani naše dievčatá ani súperky, tak do polčasovej prestávky išli naše dievčatá za stavu 18:9 pre domáce hráčky. Asi najslabšia bola pre naše dievčatá tretia štvrtina, keď táto časť hry skončila 14:7 pre súperky, čím si vytvorili pred poslednou štvrtinou pohodlný náskok. V poslednej časti hry naše hráčky zabojovali, na skúsenejšie hráčky súpera to však nestačilo.

• AKAPO Lučenec - BK AS Trenčín 43:22

Body AS: Kozáková 8, Durásová 6, Novotná 4, Panáková 4.

Do druhého zápasu naše dievčatá nastúpili s miernou nervozitou a dovolili tak súperkám hneď na začiatku zápasu, aby si vytvorili náskok, ktorý bol v tomto zápase rozhodujúci. Domáce hráčky dokázali vyhrávať na konci prvej časti hry 24:7 a do polčasu svoj náskok navýšili na 37:13. V druhom polčase naše dievčatá zvýšili nasadenie a dokázali so súperkami hrať vyrovnanú partiu. Aj napriek dobrej hre sa im nepodarilo zmazať manko z prvej štvrtiny a so sezónou sa tak rozlúčili s prehrou.

• AKAPO Lučenec - BK AS Trenčín 58:30

Body AS: Durásová 12, Novotná 7, Škultétyová 4, Panáková 3, Vida 2, Kozáková 2.

Richard Ďorďai ml. - tréner AS

"V sobotu sme odohrali naše posledné dva zápasy v sezóne. V šatni pred zápasmi sme si povedali len jednu vec: „Poďme si dobre zahrať a poďme si užiť tieto zápasy”. Baby to plnili oba zápasy do bodky. Samozrejme bolo tam zopár chýb, ale aj tak sme predviedli dobrý výkon. Chcel by som sa poďakovať celému družstvu za to, čo predvádzali celú sezónu. Každý jeden tréning, každý jeden zápas som si nesmierne užíval, a to len vďaka tomu, že baby sú skvelá partia a ako máme na dresoch BASKETBAL MAJÚ V SRDCI. Teším sa na novú sezónu s nimi a na nové výzvy, ktoré nás čakajú."

Čoskoro vám prinesieme celkové hodnotenie sezóny tejto kategórie.

Aktuálne 28.3.2024

Päť našich kategórií vycestovalo na Easter tournament do Ostravy

Dnes ráno vyrazila 65-členná výprava už po 3. krát na Veľkonočný turnaj do...

Aktuálne 27.3.2024

REPORT MLÁDEŽE - 23.- 24.3.2024 - DIEVČATÁ

Počas posledného víkendu sa predstavili v dievčenských zápasoch staršie žiačky a mladé ženy.

Aktuálne 26.3.2024

REPORT MLÁDEŽE - 23.- 24.3.2024 - CHLAPCI

Počas posledného víkendu sa z chlapčenských kategórií predstavili mladší minižiaci, mladší žiaci,...

Aktuálne 25.3.2024

V prvých Play-off zápasoch sa potvrdila úloha favorita

Naše extraligistky odohrali počas troch dní dva zápasy play off proti Piešťanským...

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA