Aktuálne 12.4.2022

Žiačky s dvoma rozdielnymi zápasmi

Žiačky odohrali v sobotu 9.4.2022 dva zápasy proti BKM Žilina.

Dievčatá vycestovali s trénermi Richardom Ďorďaiom a Annou Šoltésovou na zápasy proti Žiline. V prvom zápase už od začiatku dominovali domáce hráčky a prvá štvrtina skončila 13:4 v náš neprospech. Druhá časť hry bola celkovo bodovo chudobná, ale aj napriek tomu v nej naše dievčatá dokázali vyhrať 6:2. V druhom polčase naše dievčatá stratili všetku energiu a pred poslednou štvrtinou prehrávali o 12 bodov. V poslednej časti sa nám nepodarilo streliť ani jeden bod a súperky tak mohli svoj náskok ešte navýšiť.

• BKM Žilina - BK AS Trenčín 52:18

Body AS: Kozáková 6, Panáková 2, Škultétyová 2, Lipková 2, Durásová 2, Nebusová 2, Novotná 2.

V druhom zápase sa naše hráčky chceli vyvarovať chýb, ktoré robili v predošlom zápase. To sa im darilo už od začiatku zápasu, keď po prvej štvrtine bol stav 10:14. Druhá štvrtina skončila nerozhodne, teda na polčase bol rozdiel takisto o 4 body pre domáce hráčky. V tretej časti naše dievčatá zapli na ešte vyššie obrátky a dokázali stav dorovnať na 29:29. V poslednej štvrtine sa prejavili trošku väčšie skúsenosti domácich hráčok, avšak rozhodnuté nebolo ešte ani minútu pred koncom zápasu. Aj napriek prehre, môžu byť dievčatá aj tréneri s výkonom v tomto zápase spokojné.

• BKM Žilina - BK AS Trenčín 45:37

Body AS: Kozáková 9, Škultétyová 6, Novotná 6, Vida 4, Liptáková 4, Durásová 4, Nebusová 2, Kikušová 2.

Richard Ďorďai - tréner AS

"Máme za sebou dva úplne odlišné zápasy. V tom prvom sme dokázali držať krok len v prvých dvoch štvrtinách. O "výbuchu" v poslednej štvrtine nebudem radšej ani hovoriť. Som strašne rád, že po zápase si dievčatá uvedomili svoje kvality a svoje schopnosti, čo pretavili do vyrovnaného druhého zápasu. Koniec bol dramatický až do poslednej minúty, kedy domáce dievčatá dokázali víťazstvo strhnúť na svoju stranu. Veľmi ma potešila mentálna sila družstva, pretože po výprasku dokázali zahrať úplne iný zápas. Veľká vďaka patrí aj rodičom, ktorý sa zaslúžili o super atmosféru."

Najbližšie sa naše žiačky predstavia na domácej palubovke proti rovnakému súperovi 23.4.2022.

Aktuálne 28.3.2024

Päť našich kategórií vycestovalo na Easter tournament do Ostravy

Dnes ráno vyrazila 65-členná výprava už po 3. krát na Veľkonočný turnaj do...

Aktuálne 27.3.2024

REPORT MLÁDEŽE - 23.- 24.3.2024 - DIEVČATÁ

Počas posledného víkendu sa predstavili v dievčenských zápasoch staršie žiačky a mladé ženy.

Aktuálne 26.3.2024

REPORT MLÁDEŽE - 23.- 24.3.2024 - CHLAPCI

Počas posledného víkendu sa z chlapčenských kategórií predstavili mladší minižiaci, mladší žiaci,...

Aktuálne 25.3.2024

V prvých Play-off zápasoch sa potvrdila úloha favorita

Naše extraligistky odohrali počas troch dní dva zápasy play off proti Piešťanským...

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA