Aktuálne 26.1.2024

Napriek bojovnosti tesná prehra v Slovenskom pohári

V stredu 24.4.2024 sa predstavili naše ženy v kvalifikačnom zápase Slovenského pohára proti CBK Košice.

Úvod stretnutia našim ženám nevychádzal a hlavne nepresnosťami v streľbe nedokázali držať s Košičankami krok. Po prvej štvrtine prehrávali naše hráčky 8:19. Krok po kroku sa v druhej štvrtine začali súperkám približovať a dve minúty pred polčasom sa úspešnou strelou z diaľky sa dostali do vedenia 28:26. Do polčasu sa išlo nakoniec za stavu 28:31. V tretej časti hry spravili naše hráčky niekoľko chýb pri prechode do útoku, ktoré súperky potrestali a navýšili svoj náskok na 39:54. Poslednú desaťminútovku naše ženy síce vyhrali o dva body, avšak náskok z tretej časti hry už zmazať nedokázali. Do sobotnej odvety v Košiciach tak idú naše extraligistky s 13-bodovým mankom.

• BK AS Trenčín - CBK Košice 55:68

Body AS: Felixová 17 (26 doskokov), Mihaljevičová 16, Mamráková 7, Bučková 7, Šoltésová 6, Urbanová 2.

Ohlasy po zápase:

Richard Ďorďai - tréner AS

"Našu premiérovú účasť v Slovenskom pohári sme odohrali viac ako so cťou. Možno nám vidina víťazstva trošku zviazala nohy a ruky, no progres dievčat je určite badateľný. Strašne ma mrzí prvá štvrtina, kedy sme mali stretnutie plne vo svoji rukách a namiesto hladkého vedenia sme stále museli zápas doťahovať, čo nás stálo strašne veľa síl. Na druhej strane musím povedať, že sa ukázala veľká sila kolektívu, kedy sme rozdiel už o viac ako 10 bodov dokázali otočiť v náš prospech, aj keď to netrvalo dlho. Škoda opäť ľahkých košov. Máme to ako na hojdačke. V Košiciach cez víkend sme dokázali jednoduché situácie jednoducho, no o to krajšie riešiť. Teraz nám akosi šťastena a pokoj toto všetko nedovolila. Asi je to opäť naša mladícka daň. Ak sa na to pozriem z druhej strany, tak naše predchádzajúce merania síl dopadli výrazným rozdielom, čiže určitá spokojnosť je na mieste. My chceme ale, aby dievčatá okúsili chuť víťazstva, tak do konca sezóny budeme určite ešte tvrdo makať."

Fotogaléria zo zápasu tu.

Aktuálne 30.4.2024

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - CHLAPCI

V sobotu 27.4. odohrali posledné zápasy sezóny naši mladší žiaci.

Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Aktuálne 26.4.2024

Program zápasov | 27. - 28.4.2024

Sezóna nám pomaly finišuje, v posledných zápasoch sa predstavia v Komárne mladší žiaci a v poslednom...

Aktuálne 25.4.2024

Ani domáca palubovka na výhru nestačila

V stredu 24.4.2024 odohrali naše ženy druhý zápas o umiestnenie proti tímu UMB Banská Bystrica.

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA