Aktuálne 18.1.2024

Mladší žiaci po víkende s dvoma presvedčivými výhrami

V sobotu 13.1. odohrali chlapci do 13 rokov dva zápasy na turnaji v Leviciach.

Mladší žiaci pod vedením trénera Mareka Marčoka odohrali prvý zápas proti Seredi. Počas celého stretnutia jasne dominovali naši chlapci, ktorí si už v prvej štvrtine spravili veľký náskok 29:2, ktorý počas ďalších minút navyšovali. Mohli sa tak tešiť z vysokej výhry.

Druhé stretnutie odohrali proti domácim Leviciam. Prvá štvrtina bola vyrovnaná a naši chlapci ju vyhrali iba o dva body. Rozdiel v skóre narástol až v druhej časti hry, ktorú naši hráči vyhrali 16:8. Vo víťaznom duchu pokračovali aj v druhom polčase, ktorý vyhrali 30:19, čím si na svoje konto pripísali aj druhú výhru.

• BK Lokomotíva Sereď - BK AS Trenčín 22:88

Body AS: Pilko 22, Porebski 20, Kraisl 16, Valach R. 8, Kyselica 8, Zubo 8, Danňo 4, Žiak 2.

• Patrioti ŠBK Levice - BK AS Trenčín 34:55

Body AS: Pilko 17, Porebski 10, Zubo 6, Kraisl 6, Valach R. 6, Žiak 4, Bložon 2, Kyselica 2, Daňo 2.

Ohlasy po zápasoch:

Marek Marčok - tréner AS

"V prvom zápase sme od začiatku dominovali pod oboma košmi. Veľmi dobre sme bránili, darilo sa nám získavať lopty už na útočnej polovici. Súper dal prvý kôš až tesne pred koncom prvej štvrtiny. Dôležité bolo, že sme v tlaku nepoľavili a hrali sme naplno až do samého záveru. Chybičkou krásy bolo to, že sme nevnikali dravšie do súperovej obrany, protiútoky sme neriešili v plnej rýchlosti. Príjemne prekvapil rozdiel skóre, pretože pred sezónou sme s týmto súperom odohrali prípravný zápas, ktorý sa skončil tesnejším výsledkom.

V druhom zápase sme nastúpili proti domácemu výberu z Levíc. V tomto zápase sa dal očakávať vyrovnanejší priebeh, čo potvrdila prvá štvrtina, ktorú sme vyhrali o 2 body. V celom zápase sme veľmi dobre bránili o čom svedči len 34 inkasovaných bodov. V zápase sme však spravili dosť nevynútených chýb, keď po zisku lopty sme ju hneď súperovi vrátili našou chybou. Zbytočné straty, ktoré nás v ďalších zápasoch môžu mrzieť. V druhej štvrtine sa nám podarilo odskočiť súperovi na 10 bodov a tento náskok sme si vďaka dobrej a čistej obrane nielen udržali, ale ešte ho aj navýšili. Veľmi dobre sme pracovali pod košom, dominovali sme v doskokoch, čo nebývalo našou silnou stránkou v minulých zápasoch. Vyhrali sme zaslúžene, viedli sme v zápase od prvej sekundy a od druhej štvrtiny sme boli určite lepším družstvom.
Do druhej časti sezóny sme vstúpili dvoma víťazstvami a veríme, že v tomto trende budeme pokračovať aj v ďalších zápasoch."

Aktuálne 30.4.2024

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - CHLAPCI

V sobotu 27.4. odohrali posledné zápasy sezóny naši mladší žiaci.

Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Aktuálne 26.4.2024

Program zápasov | 27. - 28.4.2024

Sezóna nám pomaly finišuje, v posledných zápasoch sa predstavia v Komárne mladší žiaci a v poslednom...

Aktuálne 25.4.2024

Ani domáca palubovka na výhru nestačila

V stredu 24.4.2024 odohrali naše ženy druhý zápas o umiestnenie proti tímu UMB Banská Bystrica.

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA