Aktuálne 24.1.2024

Kadeti v Bánovciach neuspeli, v Topoľčanoch vyhrali

Počas víkendu 20.- 21.1.2024 sa hráči do 17 rokov predstavili na zápasoch v Topoľčanoch a Bánovciach nad Bebravou.

V sobotnom zápase zverenci trénerky Sofie Barboričovej držali s tímom z Topolčian krok až do konca prvej časti hry, ktorá skončila 18:18. V druhej desaťminútovke predviedli už lepší výkon, aký od nich aj pred zápasom určite trénerka očakávala, keďže v prvom vzájomnom meraní síl vyhrali o 42 bodov. Na polčase viedli o 7 bodov, a po tretej časti hry o 17. Poslednú štvrtinu naši hráči polavili a prehrali ju o 2 koše. Z Topolčian si tak odviezli povinnú výhru.

• BK Domov Topoľčany - BK AS Trenčín 55:68

Body AS: Fischer 24, Cyprian 15 (11 doskokov), Krátky 9, Púček 6, Jonek 6, Koczkáš T. 6, Tinka 2.

V nedeľu nastúpili naši kadeti na palubovke Bánoviec nad Bebravou. Aj napriek tomu, že boli naši hráči od začiatku zápasu aktívni, domáci ukazovali svoju kvalitu a prvú štvrtinu vyhrali 22:15. Aj v ďalších častiach stretnutia ťahali naši chlapci za kratší koniec. Na polčase prehrávali o 17 bodov a pred poslednou štvrtinou o 19. V nej došli asi našim hráčom sily a nedokázali sa bodovo priblížiť rozbehnutému súperovi, ktorý zaslúžene vyhral.

• BBK Bánovce nad Bebravou - BK AS Trenčín 89:59

Body AS: Fischer 22, Koczkáš T. 12, Cyprian 9, Krátky 6, Tinka 3, Jonek 3, Závodský M. 2, Grbálik T. 2.

Ohlasy po zápasoch:

Sofia Barboričová - trénerka AS

"Tento víkend bol pre nás veľmi náročný. V sobotu nás čakal zápas v Topoľčanoch. Povedali sme si ako chceme hrať a čo chceme zlepšiť. Nuž realita bola úplne iná. Našou nekoncentrovanou obranou sme dostali súpera hneď od začiatku na koňa. Padli im ťažké strely, boli plní energie. Chalani pochopili, že musíme niečo zmeniť. V druhom polčase sme začali využívať naše silné stránky a vyzeralo to o niečo lepšie. Toto víťazstvo bolo veľmi vydreté.

V nedeľu nás čakal súper z Bánoviec. V tomto zápase sme robili strašne veľa chýb. Či už v útoku alebo v obrane. Mali sme enormné množstvo zbytočne stratených lôpt. Veľkým problémom nám robila obrana 1na1 a taktiež naše odstavovanie. Tieto chyby musíme eliminovať a plne sa sústrediť celých 40 minút."

Filip Jonek - krídlo AS

"V Topoľčanoch sme išli do zápasu s tým, že ideme vyhrať. Súper však prekvapil a vyvinul na nás tlak, ktorý sme nečakali. Naopak, my sme začali so zlou obranou, čo súper využil vo svoj prospech. Až po prvej štvrtine sme sa ako tak zorganizovali. Zápas sme nakoniec doviedli do víťazného konca. Napriek výhre sme nehrali tak ako by sme si predstavovali a do budúcna máme veľa čo zlepšovať."

Tibor Koczkáš - krídlo AS

"Nedeľný zápas nám nevyšiel vôbec podľa predstáv. Už v prvom polčase si súper vytvoril náskok kvôli veľa prehodeným šanciam z našej strany. Tretia štvrtina bola vyrovnaná, ale v poslednej štvrtine sme mali veľa strát, robili sme veľa chýb a súper nám odskočil až na 30 bodov."

Aktuálne 30.4.2024

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - DIEVČATÁ

Počas posledného víkendu sa z dievčenských kategórií predstavili v poslednom zápase staršie...

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - CHLAPCI

V sobotu 27.4. odohrali posledné zápasy sezóny naši mladší žiaci.

Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Aktuálne 26.4.2024

Program zápasov | 27. - 28.4.2024

Sezóna nám pomaly finišuje, v posledných zápasoch sa predstavia v Komárne mladší žiaci a v poslednom...

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA