Aktuálne 25.4.2024

Ani domáca palubovka na výhru nestačila

V stredu 24.4.2024 odohrali naše ženy druhý zápas o umiestnenie proti tímu UMB Banská Bystrica.

Úvod stretnutia našim hráčkam  vychádzal a nedovolili súperkám spraviť si väčší náskok. Dokonca sa v poslednej minúte prvej štvrtiny preklopilo skóre na našu stranu a stav bol 15:13. Následne však prišiel herný výpadok našich dievčat čo hosťky hneď využili a z rýchlych protiútokov poľahky skórovali. Na polčase bol stav 21:39, po tretej časti hry už 30:55. Posledná desaťminútovka bola už síce vyrovnaná, avšak na naše súperky to už nestačilo.

Naše ženy sa tak umiestnili na konečnom 8. mieste ženskej extraligy. Sezóna sa pre ne ešte neskončila, pretože 23.5. (u súpera) a 30.5.(doma) odohrajú barážové zápasy proti prvému celku 1.ligy žien.

• BK AS Trenčín - BK ŠK UMB Banská Bystrica 46:74

Body AS: Mamráková 18, Bučková 16, Křenová 4, Šoltésová 3, Mihaljevičová 2, Seifertová 2 , Grellová 1.

Richard Ďorďai - tréner AS

"Veľmi ťažko hľadám slová, pretože sme chceli ešte aj v sobotu cestovať do Banskej Bystrice a tam sa pokúsiť zvíťaziť. V prvej štvrtine sme hrali celkom dobre, aj napriek množstvu nepremenených príležitostí sme viedli tesným rozdielom. Myslím si, že tu sa tak začalo ukazovať, že efektivita nám môže dať trpkú facku. Druhá štvrtina a jej 3-minútová pasáž nám toto všetko potvrdila. Je možné, že dievčatám dôležitosť zápasu zviazala nohy a ruky, no na to sa vyhovárať nechceme. Ak by som mal spomenúť svetlé momenty, tak určite treba spomenúť Majču Bučkovú a Soničku Mamrákovú, ktoré to bodovo a herne ťahali. Majča aj napriek mladému veku hrala ako skúsená hráčka. Je len škoda, že sa k obom dievčatám už nikto nepridal. "Vďaka" tomuto sme si sezónu ešte o mesiac predĺžili, keďže nás ešte budú čakať veľmi dôležité zápasy o udržanie sa v najvyššej súťaži a tomu podmienime aj celú prípravu. Verím, že sa nám práve táto misia podarí a dokážeme, že naše mladé dievčatá si svoje miesto v Extralige zastanú právom."

Aktuálne 3.5.2024

Program zápasov | 4.5.2024

V sobotu odohrajú naše mládežnícke tímy zápasy na palubovkách súperov. Držíme palce.

Aktuálne 30.4.2024

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - DIEVČATÁ

Počas posledného víkendu sa z dievčenských kategórií predstavili v poslednom zápase staršie...

REPORT MLÁDEŽE - 27.- 28.4.2024 - CHLAPCI

V sobotu 27.4. odohrali posledné zápasy sezóny naši mladší žiaci.

Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA  Lucka