Aktuálne 11.4.2024

3.štvrtina nám zmarila šancu na dobrý výsledok

V stredu 10.4.2024 odohrali naše ženy druhý zápas play off proti tímu CBK Košice.

Úvod stretnutia začali naše hráčky veľmi dobre, keď bol v polovici prvej štvrtiny stav 6:6, a po desiatich minútach bol stav 11:12 v prospech hostiek. Aj počas druhej časti hry bola hra vyrovnaná a až ku koncu štvrtiny si spravili Košičanky mierny náskok 24:32. Po polčase sa však našim dievčatám prestalo dariť v útoku, čo využívali skúsenejšie súperky a svoj náskok tak navýšili po tretej štvrtine už o 20 bodov. Do konca zápasu sa už našim hráčkam bodovo viac nepodarilo súperkám priblížiť a prehrou sa tak odsunuli do súbojov o 7.-8. miesto. našimi súperkami bude horší z dvojice Young Angels Košice - UMB Banská Bystrica.

• BK AS Trenčín - CBK Košice 41:75

Body AS: Bučková 13, Barboričová 9, Urbanová 6, Mihaljevičová 5, Mihaľová 3, Hlávková 2, Křenová 2, Seifertová 1.

Richard Ďorďai - tréner AS

"Veľmi ťažko sa mi hodnotí tento zápas. Prvý polčas sme zvládli slušne, dokonca ak by sme lepšie zvládli finálnu fázu, tak sme mohli v kľude vyhrávať. Možno aj to je trošku mladícka daň. Už viackrát sa nám stalo, že nedokážeme hrať konštantne viac ako 2-3 štvrtiny. Musíme na tom tvrdo pracovať, pretože bez úplnej koncentrácie 40 minút zápas nedokážeme vyhrať. V prvom polčase sme dobre bránili, no škoda nedaných ľahkých košov. Zápas sa dal ubrániť na 50-60 bodov, no bez našich úspešných hodov to skrátka nejde. Nemôžem uprieť bojovnosť, no len s tým sa vyhrať nedá. Verím, že náš vrchol sezóny príde v najbližších zápasoch a budeme sa radovať z toho, čo sme si dali ako cieľ v tejto sezóne – zachrániť Extraligu pre Trenčín."

Aktuálne 29.4.2024

Výsledkový sumár | 27. - 28.4.2024

Mladší žiaci sa so sezónou rozlúčili s výhrou, staršie žiačky s dobrým výkonom a úsmevom na tvári.

Aktuálne 26.4.2024

Program zápasov | 27. - 28.4.2024

Sezóna nám pomaly finišuje, v posledných zápasoch sa predstavia v Komárne mladší žiaci a v poslednom...

Aktuálne 25.4.2024

Ani domáca palubovka na výhru nestačila

V stredu 24.4.2024 odohrali naše ženy druhý zápas o umiestnenie proti tímu UMB Banská Bystrica.

REPORT MLÁDEŽE - 20.- 21.4.2024 - DIEVČATÁ

Počas posledného víkendu sa z dievčenských kategórií predstavili v štyroch zápasoch staršie...

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA