A-tím 13.1.2018

V úvode prípravy prehra proti Baníku Ostrava

AS Trenčín prehral prvý zápas zimnej prípravy proti českému FC Baník Ostrava 0:3 (0:2). Hoci sme mali počas celého zápasu prevahu, neboli sme nebezpeční vo finálnej fáze. Domáci tím hrozil najmä po brejkových situáciách, ktoré dokázal zužitkovať. Ďalší prípravný súboj odohráme v sobotu 20. januára doma proti Novému Mestu nad Váhom. Výkop stretnutia je o 11.00 h.
3:0 (2:0)
PRÍPRAVNÝ, 13:00
FC Baník Ostrava - AS Trenčín

FC Baník Ostrava | I. polčas: Šustr – Breda, Psyché, Šindelář, Granečný – Jirásek – Sus, Hrubý, Diop, Fillo – Baroš, II. polčas: Budinský – Pazdera, Psyché, Azackij, Granečný – Hlinka – Mičola (65. Breda), De Azevedo, Hrubý, O. Šašinka – Poznar

AS Trenčín | Chovan (46. Šemrinec) – Čögley (55. Šulek), Rafael, Lawrence (46. Pavlovič), Skovajsa (60. Julien) – El Mahdioui – Paur (46. Gong), Zubairu (60. Ubbink) – Beridze, Sleegers – Čatakovič (46. Mance)

Góly: 8. Sus, 26. Breda, 70. Šašinka

Žltá karta: 41. Psyché

Diváci: 300

Prvú šancu zápasu mal Paur, ale jeho strela skončila na rukaviciach brankára Šustra. O chvíľu zahrmelo na opačnej strane. Chovan síce predviedol skvelý zákrok, no Sus dopravil vyrazenú loptu pohodlne do siete. Vyrovnať mohol Čatakovič, ktorý si nabehol na center z pracej strany. Trafil však iba domáceho brankára. V 26. min sa zopakovala situácia z úvodu polčasu. Chovan zasiahol, obrana loptu neposlal do bezpečia a Breda upravil na rozdiel dvoch gólov – 2:0. V 35. a 37. min mohol skórovať Paur, ale ani v jednom prípade neuspel. Pri prvej možnosti nezakončil podľa svojich predstáv a následne ho vychytal Šustr.

Druhý polčas sme otvorili držaním lopty, ale neboli sme príliš nebezpeční v okolí súperovej šestnástky. V 55. min mal po štandardnej situácii veľkú šancu Beridze. Gruzínsky krídelník však ťažkú loptu neposlal medzi žrde dostatočne razantne. O pár minút neskôr ten istý hráč namieril do rúk brankára. V 70. min preletela lopta na druhú stranu nášho pokutového územia. Na hranici šestnástky napriahol Šašinka a krížnou strelou upravil na konečných 3:0. V závere zápasu mohol zmeniť skóre Pazdera, no Šemrinec jeho strelu bravúrne vytlačil na žrď.

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti 1. FC TATRAN Prešov.

ASTV 21.3.2024

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac február

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Gól mesiaca v ročníku...

Fotogalérie 19.3.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti MFK Skalica

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 2. kola nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).