Aktuálne 5.8.2018

Terka Takáčová a Nina Ušiaková po prestupe do HK Slovan Duslo Šala

Prinášame vám vyjadrenie oboch hráčok.

Terka Takáčová:

Som veľmi rada že po rokoch strávených v Trenčíne prišla zmena. Veľmi sa na ňu teším, rovnako na nový kolektív a nových ľudí ktorí budú so mnou pracovať. Myslím si že už bol čas sa posunúť niekam ďalej. Zatiaľ som tu veľmi spokojná. Samozrejme že na roky strávene v Trenčíne sa nedá len tak zabudnúť. Hádzanú som spojila aj s vysokou školou, ktorej by som sa chcela v najbližších rokoch tiež venovať.

Nina Ušiaková:

Po viac ako 10 rokoch výchovy trenčianskou hádzanou prišiel čas na zmenu. Tak isto ako väčšina dievčat z tímu žien aj ja som ukončila strednú školu a keďže v Trenčíne to nevyzeralo na úspešné pokračovanie, potešila som sa ponuke od trénera Šale, s ktorým máme spoločne odtrénovaný rok v reprezentácii, takže nejdem do úplne neznámeho. Tento prestup mi vyhovuje aj z hľadiska vysokej školy, aj posunu v mojej kariére, keďže klub Duslo Šaľa je veľmi kvalitný. S týmto prestupom som spokojná a tri týždne po začatí letnej prípravy sa na mojom názore nič nemení. Teším sa na nové skúsenosti, môj herný vývin a taktiež mám radosť z novéhokolektívu, do ktorého som zatiaľ bez problémov a rýchlo zapadla.
Autor: admin
Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 24.8.2018

Veronika Žitňanová prestúpila do SHK Veselí nad Moravou

Prinášame vám vyjadrenie od našej bývalej hráčky:

Aktuálne 27.7.2018

Erika Rajnohová prestupuje do ES Besancon (FRA) a Nicol Nejedliková do UHC Eggenburg (AUT)

Prinášame vám vyjadrenia oboch hráčok.

Aktuálne 27.6.2018

Erika Rajnohová a Kristína Pastorková ocenené v ankete SZH

Slávnostné vyhlásenie výsledkov ankiet Slovenského zväzu hádzanej (SZH) sa...

Aktuálne 5.6.2018

Hádzanárky odchádzajú z MOL ligy

​Hádzanárky AS Trenčín sa v ročníku 2018/2019 nepredstavia v medzinárodnej MOL lige. Vedenie klubu sa...

Ibo  MSM  SWAN  Tanax  Kebabizna  RONA  TOP SERVIS IT  Corvus  Interway  S.M.S. s.r.o.  US center  MK coaching  Atak  Misakspol  BONA fem. n.o.  Chorvan Autodoprava  LauraGold  Lekaren Puchov  Kryowell  ZTS-OTS  Šintavan  Mesto Trenčín  Four Foodservice  tsk