Aktuálne 5.8.2018

Terka Takáčová a Nina Ušiaková po prestupe do HK Slovan Duslo Šala

Prinášame vám vyjadrenie oboch hráčok.

Terka Takáčová:

Som veľmi rada že po rokoch strávených v Trenčíne prišla zmena. Veľmi sa na ňu teším, rovnako na nový kolektív a nových ľudí ktorí budú so mnou pracovať. Myslím si že už bol čas sa posunúť niekam ďalej. Zatiaľ som tu veľmi spokojná. Samozrejme že na roky strávene v Trenčíne sa nedá len tak zabudnúť. Hádzanú som spojila aj s vysokou školou, ktorej by som sa chcela v najbližších rokoch tiež venovať.

Nina Ušiaková:

Po viac ako 10 rokoch výchovy trenčianskou hádzanou prišiel čas na zmenu. Tak isto ako väčšina dievčat z tímu žien aj ja som ukončila strednú školu a keďže v Trenčíne to nevyzeralo na úspešné pokračovanie, potešila som sa ponuke od trénera Šale, s ktorým máme spoločne odtrénovaný rok v reprezentácii, takže nejdem do úplne neznámeho. Tento prestup mi vyhovuje aj z hľadiska vysokej školy, aj posunu v mojej kariére, keďže klub Duslo Šaľa je veľmi kvalitný. S týmto prestupom som spokojná a tri týždne po začatí letnej prípravy sa na mojom názore nič nemení. Teším sa na nové skúsenosti, môj herný vývin a taktiež mám radosť z novéhokolektívu, do ktorého som zatiaľ bez problémov a rýchlo zapadla.
Autor: admin
Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Mládež 30.11.2018

Mladšie dorastenky vyhrali nad ŠŠK Košice

V nedeľu 25.11. sa odohralo 9. kolo 1. ligy mladších dorasteniek.

Aktuálne 22.11.2018

Štyri hádzanárky AS Trenčín v reprezentácii kadetiek

Hádzanárska reprezentácia kadetiek má za sebou turnaj olympijských nádejí v maďarskom...

Mládež 12.11.2018

Mladšie dorastenky úspešné proti ŠKP Bratislava

V sobotu 10.11.2018 sa odohralo 8. kolo 1. ligy mladších dorasteniek.

Aktuálne 24.8.2018

Veronika Žitňanová prestúpila do SHK Veselí nad Moravou

Prinášame vám vyjadrenie od našej bývalej hráčky:

Ibo  MSM  SWAN  Tanax  Kebabizna  RONA  TOP SERVIS IT  Corvus  Interway  S.M.S. s.r.o.  US center  MK coaching  Atak  Misakspol  BONA fem. n.o.  Chorvan Autodoprava  LauraGold  Lekaren Puchov  Kryowell  ZTS-OTS  Šintavan  Mesto Trenčín  Four Foodservice  tsk