Aktuálne 5.8.2018

Terka Takáčová a Nina Ušiaková po prestupe do HK Slovan Duslo Šala

Prinášame vám vyjadrenie oboch hráčok.

Terka Takáčová:

Som veľmi rada že po rokoch strávených v Trenčíne prišla zmena. Veľmi sa na ňu teším, rovnako na nový kolektív a nových ľudí ktorí budú so mnou pracovať. Myslím si že už bol čas sa posunúť niekam ďalej. Zatiaľ som tu veľmi spokojná. Samozrejme že na roky strávene v Trenčíne sa nedá len tak zabudnúť. Hádzanú som spojila aj s vysokou školou, ktorej by som sa chcela v najbližších rokoch tiež venovať.

Nina Ušiaková:

Po viac ako 10 rokoch výchovy trenčianskou hádzanou prišiel čas na zmenu. Tak isto ako väčšina dievčat z tímu žien aj ja som ukončila strednú školu a keďže v Trenčíne to nevyzeralo na úspešné pokračovanie, potešila som sa ponuke od trénera Šale, s ktorým máme spoločne odtrénovaný rok v reprezentácii, takže nejdem do úplne neznámeho. Tento prestup mi vyhovuje aj z hľadiska vysokej školy, aj posunu v mojej kariére, keďže klub Duslo Šaľa je veľmi kvalitný. S týmto prestupom som spokojná a tri týždne po začatí letnej prípravy sa na mojom názore nič nemení. Teším sa na nové skúsenosti, môj herný vývin a taktiež mám radosť z novéhokolektívu, do ktorého som zatiaľ bez problémov a rýchlo zapadla.
Autor: admin
Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Mládež 13.6.2019

Hodnotenie sezóny 2018/2019: Staršie dorastenky

Vedúci družstva Igor Bukovič hodnotí sezónu starších dorasteniek.

Aktuálne 12.6.2019

Hodnotenie sezóny 2018/2019: Mladšie dorastenky

Trénerka Iveta Mičiníková hodnotí sezónu mladších dorasteniek.

Mládež 11.6.2019

Hodnotenie sezóny 2018/2019: Staršie žiačky

Trénerka Katarína Paulínyová hodnotí sezónu starších žiačok.

Aktuálne 7.6.2019

Hodnotenie sezóny 2018/2019: Mladšie žiačky

Trénerka Alena Hrubinová hodnotí sezónu mladších žiačok.

Ibo  MSM  SWAN  RONA  TOP SERVIS IT  Interway  Atak  Misakspol  BONA fem. n.o.  Chorvan Autodoprava  Lekaren Puchov  ZTS-OTS  Šintavan  Mesto Trenčín  Four Foodservice