Aktuality - archiv 17.8.2008

V Rimavskej Sobote prvýkrát bez inkasovaného gólu

MFK Rimavská Sobota - AS Trenčín 0:0

Po nešťastnej sérii troch prehier po sebe cestovali futbalisti AS Trenčín na horúcu pôdu lídra tabuľky. V Rimavskej Sobote to bol pre tím Ivana Galáda náročný duel. Po zápasoch bez zisku bolo veľmi potrebné bodovať.

V zostave AS nastúpila aj trojica „červených hriešnikov“ z minulých zápasov – Kaspřák, Godál, Hlohovský. V porovnaní s predchádzajúcimi duelmi sa do základnej zostavy nevmestili Lukšík ani Depetris. V prvom polčase si mužstvá vypracovali minimum príležitostí. V niektorých fázach chýbala presnosť i kombinácia. V závere polčasu sa dostával do dobrej príležitosti Sihelský. Po faule na Miloša Volešáka bol ale jeho útok prerušený.

Po zmene strán sa ako prvý prihlásil o slovo Sihelský. Jeho strela bránu AS minula. Vzápätí sa vyznamenal domáci brankár Kuciak – Hlohovského strelu ale kryl. V závere zápasu si hráči z Gemera vypracovali ešte dve šance – Živanovič ani Sihelský však loptu do siete nedopravili a tak sa duel skončil bezgólovou remízou. Bod je pre Trenčanov cenným skalpom. Po nepríjemnostiach v uplynulých zápasoch bol zisk na trávniku mužstva, ktoré až do soboty nestratilo v súťaži ani bod, určite významným impulzom pred nasledujúcimi jesennými bojmi.

MFK Rimavská Sobota – AS Trenčín 0:0

Žlté karty: 27. B. Mráz, 42. Živanovič, 81. G. Geri - 89. Szórád

Domáci: Kuciak – Janečka, Rubint, Geri, Mráz – Sihelský, Živanovič, Pisár (59. Vargic), Ádám, Filo – Gibala

Hostia: Volešák – Kaspřák, Szórád, Peciar Godál – Hlohovský (82. Šebek), Marček, Knapp, Chanti (59. Lukšík) – Križko (90. Depetris), Gergel

Rozhodovali: Anguš - Čiernik, Jenčura

Divákov: 785

ASTV 24.4.2024

Akadémia | Gatorade hráčom mesiaca Nicolas Nižňanský

Gatorade hráčom mesiaca mládežníckej akadémie AS Trenčín sa stal Nicolas Nižňanský z...

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).