A-tím 14.7.2024

Príprava | Vysoká prehra bez vsieteného gólu s pražskými Bohemians

Náš tím zaznamenal v prípravnom zápase v rámci letného sústredenia prehru, keď podľahol Bohemians Praha 1905 vysoko 0:4.
4:0 (2:0)
Praha
PRÍPRAVNÝ, 16:00
Bohemians 1905 Praha - AS Trenčín

Bohemians 1905 Praha | Reichl – Hybš, Helal Abdulla, Matoušek, Dostál, Drchal, Vondra, Hulka, Smrž, Čermák, Hrubý

AS Trenčín | Katić (72. Sláviček) – Holúbek (89. Prekop), Stojsavljević (89. Brandis), Bondarenko (46. Skovajsa), Kmeť (89. Pávek) – Hájovský (46. Djerlek), Ben Sallam (46. Bariš), Gajdoš (59. Ibrahim) – Sunday (72. Praženka), Emeka (72. Mikulaj), Uchegbu (72. Bright)

Góly | 16. vlastný, 44. Hrubý, 86. Zeman, 88. Ristovski

Žlté karty | 82. Ibrahim

Do zápasu sme vstúpili prvou šancou už koncom prvej minúty, keď nastreľoval pred bránu Sunday. Domáci tím sa k našej bráne dostával len veľmi ťažko. Prvú strelu zaznamenal až v 7. min, no tá letela vysoko nad. Vzápätí pohrozil z protiútoku Gajdoš. Výrazné šance "Bohemky“ sa črtali po úvodnej desaťminútovke, no Katič loptu za svoj chrbát nepustil. Domáci celok sa dostal do vedenia v 16. min stretnutia nešťastným vlastencom nášho tím – 0:1. "Bohemka“ neprestávala s tlakom pred našou bránou. V 24. min strieľal veľmi aktívny Matoušek. Katič však predviedol výborný zákrok. Vzápätí vsietil vyrovnávajúci gól Kmeť, ten však kvôli ofsajdu nebol uznaný. Nasledujúcu pätnásť-minútovku sa hra presúvala z jednej strany ihriska na druhú. Aj napriek tlaku nášho tímu v blízkosti súperovej brány, sme nedokázali využiť naše príležitosti. Pred záverom prvého polčasu mal domáci tím k dispozícií štandardnú situáciu, z ktorého vznikol následný protiútok nášho celku. Následne však opäť pohrozila Bohemians, ktorá využila zmätok v našej obrane a Hrubý našu chybu potrestal – 0:2. V nadstavenom čase sa opäť dostali do šance, no od inkasovaného gólu nás zachránila tyčka. Do druhého polčasu sme vstúpili s dvojgólovým mankom. Už po šiestich min. pohrozil domáci Drchal. Lopta však tesne minula našu bránu. Loptu mal prevažne v moci domáci celok. V 67. min sme sa opäť pripomenuli. Sunday však hlavičkoval tesne vedľa. Začiatkom 70. min výrazne pohrozila opäť "Bohemka“, no Skovajsa výborne vyrazil. Pár minút pred koncom zápasu začal výrazný tlak domácich, ktorý vyustil do dvoch gólov. Najskôr skóroval Zeman a potom presne hlavičkoval Ristovski - 0:4.

ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FK Pohronie

ASTV vám prináša zostrih z prípravného stretnutia proti FK Pohronie (2:3).

A-tím 6.9.2024

Príprava | Prehra proti Pohroniu po penalte v samotnom závere

Zverenci trénera Iliju Stolicu podľahli v prípravnom stretnutí druholigovému...

ASTV 6.9.2024

ASTV | Záznam z prípravného stretnutia FK Pohronie - AS Trenčín

ASTV vám prináša záznam z prípravného stretnutia FK Pohronie - AS Trenčín...

A-tím 5.9.2024

Príprava | Počas repre pauzy si zmeriame sily s Pohroním

Zverencov trénera Iliju Stolicu čaká už tento piatok prípravné stretnutie. V Žiari...