posledných 30

V januári 2013 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
31.1.Vyhrajte kávu a tetovanie v hodnote 150 €mgAS Trenčín v spolupráci s Coffee Sheep prináša fanúšikom nášho klubu, dobrej kávy a tetovania špeciálnu súťaž na facebooku
31.1.Zostrih z druhého zápasu proti SlováckuastnASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu 1. FC Slovácko - AS Trenčín 1:0 (1:0)
31.1.Zostrih z prvého zápasu proti SlováckuastnASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu 1. FC Slovácko - AS Trenčín 2:1 (0:0)
30.1.Ťažké dvojzápasy dobrým rozhodnutímmgAdrián Guľa: „Hráči prichádzajú z dorastu pripravenejší aj z taktického pohľadu. Rozumejú svojim úlohám, a o to ľahšie sa s nimi pracuje“
30.1.Dve prehry proti Slovácku zhodne o gólastn, foto: fcslovacko.cz1. FC Slovácko - AS Trenčín 2:1 (0:0) a 1:0 (1:0)
29.1.Pre kapitána polčasovým hráčom roka DepetrismgKomu dal svoj hlas po „prvom polčase“ aktuálneho ročníka Boris Godál
29.1.Zápasy proti Slovácku v Starom MěsteastnK zmene dejiska stredajších prípravných stretnutí prišlo po dohode klubov
28.1.Dvanástka v Třeboni striebornáastnMužstvo do dvanásť rokov vo finále medzinárodného turnaja v Třeboni\r\n
28.1.Prvé sústredenie a premiérové góly v prvom tímemgMatúš Opatovský: „Máme za sebou kvalitné tréningy. Myslím si, že sme odviedli výbornú prácu“
28.1.NAPÍSALI O NÁS na corgonliga.skastnTrenčín skúšal brankára z „Kolumbie“ desať minút
26.1.Na záver sústredenia víťazstvo nad OpavoumgSFC Opava – AS Trenčín 2:5 (0:3)
25.1.Brazílčan William novou posilou ASmgDvadsaťjedenročný ofenzívny futbalista podpísal zmluvu na tri a pol roka
25.1.Fotogaléria zo zápasov proti BrnuastnPrinášame vám fotogalériu Romana Kantora z prípravných zápasov FC Zbrojovka Brno - AS Trenčín 1:1 (1:1) a 3:3 (2:1)
25.1.Trinástka v konkurencii skvelých tímov piataastnZmiešaný tím do trinásť rokov sa dostal na medzinárodnom turnaji v nemeckom Munderkingene do štvrťfinále
24.1.Na testoch útočník BotafogamgPrípadný príchod brazílskeho futbalistu by mohol byť prvým krokom k spolupráci s ďalším veľkým klubom
23.1.Zostrih z druhého zápasu proti BrnuastnASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu FC Zbrojovka Brno - AS Trenčín 3:3 (2:1)
23.1.Proti Brnu zaujali aj hráči z vlastnej „devätnástky“mgSamuel Štefánik: „Veľa vecí máme zažitých, ale stále je čo zlepšovať“
23.1.Zostrih z prvého zápasu proti BrnuastnASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu FC Zbrojovka Brno - AS Trenčín 1:1 (1:1)
23.1.Zostrih z prípravného zápasu proti OpaveastnASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu FC Zbrojovka Brno - AS Trenčín 3:3 (2:1)
22.1.Proti Zbrojovke remíza "áčka" aj "mladých pušiek"mgFC Zbrojovka Brno - AS Trenčín 1:1 (1:1) a 3:3 (2:1)