A-tím 2.9.2017

Vysoké víťazstvo v treťom kole Slovnaft Cupu

Zverenci trénera Martina Ševelu postúpili do 4. kola Slovnaft Cupu, keď na ihrisku ŠKM Liptovský Hrádok vyhrali 8:0 (4:0). K jednému vlastnému gólu súpera pridal tri zásahy Ricky van Haaren, dva Rangelo Janga a po jednom Desley Ubbink a Jakub Paur. Ďalšie kolo národnej pohárovej súťaže je na pláne 27. septembra. Našim súperom bude víťaz zo zápasu FC 98 Hajnáčka – MFK Tatran Liptovský Mikuláš.
0:8 (0:4)
3. kolo, 16:00
ŠKM Liptovský Hrádok vs AS Trenčín

ŠKM Liptovský Hrádok: Valíček – Vasilko (67. Caltík), Janigloš, Stašík, Moravčík, Podolský, Lačarak, Lovás (81. Lehotský), Sajták (73. Frian), Orolín, Stanislav

AS Trenčín: Šemrinec – Kleščík, Šalata, Lawrence, Skovajsa – El Mahdioui – Van Haaren, Ubbink (76. Halgoš) – Kvocera (61. Paur), Mance (61. Janga), Gong

Góly: 8. Moravčík (vlastný), 15. Van Haaren, 32. Van Haaren, 34. Van Haaren, 60. Ubbink, 72. Janga, 73. Paur, 76. Janga

Rozhodovali: Glova – Tomčík, Ferenc

Diváci: 670

Prvý gól zápasu padol už v 8. min po dlhej lopte El Mahdiouiho si loptu do siete zrazil Moravčík. Od úvodného zásahu uplynulo len pár minút a druhý gól pridal Van Haaren. Holandský stredopoliar skóroval hlavou po štvrťhodine hry – 2:0. V 32. min a 34. min sa gólovo presadil ten istý hráč. Van Haaren potreboval na čistý hetrik necelých dvadsať minúť. Hneď na začiatku druhého polčasu mohol skórovať Mance, ale šancu premárnil. Po hodine hry upravil na rozdiel piatich gólov Ubbink – 5:0. Po tomto zásahu prišili na ihrisko Paur a Janga. Práve títo dvaja sa postarali o ďalšie tri presné zásahy AS. V 72. min skóroval Janga, o minútu neskôr Paur a v 76. min opäť Janga, ktorý tak uzavrel skóre na konečných 8:0.

ASTV: Rozhodnite o tom, kto strelil gól za mesiac august

ASTV vám prináša prvú edíciu ankety o najkrajší gól za uplynulý mesiac v ročníku...

ASTV: Igor Šemrinec pred zápasom proti Nitre

ASTV vám prináša rozhovor s Igorom Šemrincom pred zápasom 9. kola Fortuna ligy proti FC Nitra...

Aktuálne 20.9.2017

Devätnástka zvíťazila nad Podbrezovou, ženy sa dotiahli na lídra

Uplynulý týždeň priniesol viacero zaujímavých zápletiek v podaní našich...

Fanúšikovia 19.9.2017

Zahraj si medzi prvými FIFA 18 a získaj miestenku na turnaj proti hráčom AS Trenčín

AS Trenčín v spolupráci s PlayStation pripravil pre...