A-tím 8.3.2017

Koniec vo štvrťfinále Slovnaft Cupu

Zverenci trénera Martina Ševelu vypadli vo štvrťfinále Slovnaft Cupu, keď prehrali na ihrisku Slovana Bratislava 1:3 (0:1). Jediný gól AS zaznamenal Rangelo Janga.
3:1 (1:0)
štvrťfinále, 18:00
ŠK Slovan Bratislava vs AS Trenčín

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Sekulič, Saláta, Rundič, Kubík – Kóňa, Savičevič – Oršula (70. de Sa), Soumah (88. Vittek), Priskin - Čavrič (83. Vernon)

AS Trenčín: Chovan – Šulek, Maduka, Kleščík, Julien (70. Mance) – Lawrence – Abdul (45. Paur), Ubbink – Beridze, Janga, Adekunle (75. M. Klooster)

Góly: 12. Priskin, 59. Čavrič, 69. Savičevič – 65. Janga

Žlté karty: 90. De Marco - 26. Adekunle, 61. Šulek, 79. Maduka

Rozhodovali: Vlk – Vorel, Lieskovský

Diváci: 925

Hneď v úvode zápasu vytlačil Chovan strelu Oršulu na žrď. Aj v nasledujúcich minútach boli domáci aktívnejším mužstvom. V 12. min si Priskin hodil loptu stredom obrany a bez problémov otvoril skóre stretnutia – 1:0. Hra nemala tempo, čo domácemu mužstvu vyhovovalo. Slovan s náskokom jedného gólu čakal na svoju ďalšiu šancu. V 36. min Čavrič poslal loptu hlavou tesne nad bránu. V záverečnej minúte prvého polčasu sme po prvý raz pohrozili. Šulek našiel v pokutovom území Abdula, ale jeho strelu Mucha vyrazil.

Úvod druhého polčasu bol zo strany AS celkom iný než prvá štyridsaťpäťminútovka. Najskôr Ubbink hľadal v pokutovom území Paura a o chvíľu Janga to skúsil na Beridzeho, no ani jeden z našich hráčov sa nedostal do zakončenia. Gól však prišiel na opačnej strane, keď loptu dorazil do siete Čavrič – 2:0. V 65. min sa Lawrence uvoľnil cez dvoch hráčov Slovana, na pravej strane našiel Beridzeho, ktorý predložil gólovú prihrávku Jangovi – 1:2. Už o štyri minúty neskôr bolo opäť o dva góly. K presnému zásahu Savičeviča viedol najmä prehraný súboj Juliena na hranici šestnástky. V 78. min to skúsil spoza pokutového územia Paur, no Mucha si so strelou ľahko poradil.

ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Nitre

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - FC Nitra (2:1).

A-tím 21.9.2017

Energia po zápase počas víťazného pokriku sa nedá opísať, povedal Čögley

Po návrate pod Čákov hrad odohral prvý kompletný zápas. Na ihrisku...

ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti Nitre

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - FC Nitra (2:1).

Trojbodový zápis proti lídrovi ligy

Zverenci trénerov Romana Marčoka a Vladimíra Cifraniča zdolali v zápase 9. kola Fortuna ligy...