A-tím 8.3.2017

Koniec vo štvrťfinále Slovnaft Cupu

Zverenci trénera Martina Ševelu vypadli vo štvrťfinále Slovnaft Cupu, keď prehrali na ihrisku Slovana Bratislava 1:3 (0:1). Jediný gól AS zaznamenal Rangelo Janga.
3:1 (1:0)
štvrťfinále, 18:00
ŠK Slovan Bratislava vs AS Trenčín

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Sekulič, Saláta, Rundič, Kubík – Kóňa, Savičevič – Oršula (70. de Sa), Soumah (88. Vittek), Priskin - Čavrič (83. Vernon)

AS Trenčín: Chovan – Šulek, Maduka, Kleščík, Julien (70. Mance) – Lawrence – Abdul (45. Paur), Ubbink – Beridze, Janga, Adekunle (75. M. Klooster)

Góly: 12. Priskin, 59. Čavrič, 69. Savičevič – 65. Janga

Žlté karty: 90. De Marco - 26. Adekunle, 61. Šulek, 79. Maduka

Rozhodovali: Vlk – Vorel, Lieskovský

Diváci: 925

Hneď v úvode zápasu vytlačil Chovan strelu Oršulu na žrď. Aj v nasledujúcich minútach boli domáci aktívnejším mužstvom. V 12. min si Priskin hodil loptu stredom obrany a bez problémov otvoril skóre stretnutia – 1:0. Hra nemala tempo, čo domácemu mužstvu vyhovovalo. Slovan s náskokom jedného gólu čakal na svoju ďalšiu šancu. V 36. min Čavrič poslal loptu hlavou tesne nad bránu. V záverečnej minúte prvého polčasu sme po prvý raz pohrozili. Šulek našiel v pokutovom území Abdula, ale jeho strelu Mucha vyrazil.

Úvod druhého polčasu bol zo strany AS celkom iný než prvá štyridsaťpäťminútovka. Najskôr Ubbink hľadal v pokutovom území Paura a o chvíľu Janga to skúsil na Beridzeho, no ani jeden z našich hráčov sa nedostal do zakončenia. Gól však prišiel na opačnej strane, keď loptu dorazil do siete Čavrič – 2:0. V 65. min sa Lawrence uvoľnil cez dvoch hráčov Slovana, na pravej strane našiel Beridzeho, ktorý predložil gólovú prihrávku Jangovi – 1:2. Už o štyri minúty neskôr bolo opäť o dva góly. K presnému zásahu Savičeviča viedol najmä prehraný súboj Juliena na hranici šestnástky. V 78. min to skúsil spoza pokutového územia Paur, no Mucha si so strelou ľahko poradil.

Valencia CF hlavným ťahákom turnaja This is my sen

Tretí ročník aprílového turnaja „This is my sen“ (TiMS) určený pre hráčov kategórie U11...