A-tím 19.3.2017

Domáca remíza proti Senici po góle v nadstavenom čase

Zverenci trénera Martina Ševelu remizovali v zápase 24. kola Fortuna ligy proti FK Senica 1:1 (0:0). Gól AS Trenčín strelil Rangelo Janga. Súperovi sa podarilo vyrovnať v nadstavenom čase druhého polčasu.
1:1 (0:0)
24. kolo, 17:30
AS Trenčín - FK Senica

AS Trenčín | Šemrinec – R. Klooster, Kleščík, Skovajsa, Julien – Larence – Paur (76. Abdul), Ubbink – Adekunle (46. M. Klooster), Janga (87. Mance), Beridze

FK Senica | Plach – Šušolík, Ranko (46. Pajer), Pillár, Kotula – Blažek – Kováč, Kopičár (75. Turyňa) – Bališ (61. M. Kosorin), Šašinka, Brigant

Góly: 54. Janga – 90.+ Brigant

Žltá karta: 65. Kopičár

Rozhodovali: Straka - Tomčík, Kováč

Diváci: 2089

Hostia zo Záhoria prišli na trenčiansku Sihoť s úplne inou taktikou ako pred týždňom Michalovce. Zverenci trénera Miroslava Mentela sa v úvodnom dejstve zamerali na pozornú defenzívu a ich obranná taktika im vychádzala. Napriek tomu sa Trenčín mohol dostať do vedenia exportne rýchlo. Už v 4. min sa presadil na ľavej strane Beridze a ponúkol loptu na hlavičku Adekunlemu. Ten v dobrej pozícii zaváhal. Bol to práve gruzínsky legionár, ktorý rozbiehal ofenzívne akcie AS, no Seničania ho vždy dokázali včas zastaviť. Po necelej polhodine hry skúsil šťastie strelou spoza pokutového územia Paur, ale ani on nemal presnú mušku. V záverečných minútach prvého polčasu Seničania podnikli rýchly brejk. Šašinkovu strelu zblokoval kapitán Kleščík. Podobne pochodil následne Brigant, ktorý v ideálnej pozícii nedokázal dopraviť loptu do siete ani na dvakrát.

V 47. min bol blízko ku gólu Beridze. Po Ubbinkovej prihrávke napálil brvno Plachovej brány. O sedem minút Beridze prenikol do pokutového územia, kde našiel nabiehajúceho Jangu, ktorý už nemal problém otvoriť skóre stretnutia – 1:0. Aktivita bola aj naďalej na našich kopačkách, no ďalšie góly sme pridať nedokázal. V 88. min striedajúci Mance mohol definitívne rozhodnúť o troch bodoch, ale Chorvát hlavičkoval vedľa brány. Záverečná desaťminútovka patrila Senici, ktorá túžila vyrovnať a podarilo sa jej to. V predposlednej nadstavenej minúte Turyňa vyhral hlavičkovú súboj a Brigant prekonal Šemrinca – 1:1.

Ohlasy po zápase

Fotogaléria

Autor: tasr, foto: tasr

ASTV 17.3.2024

Bondarenko | V zápase nám chýbala energia, ktorá by nám pomohla vyhrať

Náš tím sa v 2. kole nadstavbovej časti skupiny o udržanie predstavil...

ASTV 16.3.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti MFK Skalica (1:3).

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti MFK Skalica

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase nadstavbovej časti Niké ligy...

A-tím 16.3.2024

Niké liga | Domáca prehra proti Skalici

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v zápase nadstavby Niké ligy proti MFK Skalica 1:3, keď o...

Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  bahis