A-tím 4.11.2016

Prehra v Podbrezovej po nevyužitej presilovke

Zverenci trénera Martina Ševelu prehrali v zápase 15. kola Fortuna ligy na ihrisku ŽP Šport Podbrezova 1:2 (1:2). Jediný gól AS zaznamenal Rangelo Janga.
2:1 (2:1)
15. kolo, 17:00
FO ŽP Šport Podbrezová vs AS Trenčín

FO ŽP Šport Podbrezová: Kuciak – Viazanko, Krivák, Kostelný, Djordevič – Vajda, Podio - Bernardina, Kuzma, Breznaník (90+. Kupčík) - Šafranko

AS Trenčín: Šemrinec – Šulek, Kleščík, Lawrence, Skovajsa - Kalu, Gabriel (90+. Maduka) - Paur (84. Nwofor), Halgoš (71. Prekop), Bala - Janga

Góly: 37. Bernadina, 45. Kuzma – 14. Janga

Žlté karty: 18. Kostelný, 51. Breznaník – 40. Kalu, 50. Paur

Červená karta: 63. Kostelný (Podbrezová)

Rozhodovali: Hrčka – Ferenc, Súkeníková

Diváci: 1635

Až do 37. minúty bolo na ihrisku len jedno mužstvo. Železiari sa na útočnú polovicu dostávali len zriedka a ani raz neohrozili bránku Šemrinca. Na druhej strane sa dialo oveľa viac. V 11. min Janga prvýkrát trafil medzi tri žrde a v 14. min po hrúbke domácej obrany a strečovanej strele Kalua si lopta našla Jangu, ktorý z bezprostrednej blízkosti nemohol netrafiť – 1:0. Ofenzíva AS pokračovala aj naďalej. V 26. min sa Kuciaka pokúšal ohroziť Paur. V 33. min spálil šancu po nepresnej hlavičke Janga a o dve minúty neskôr nájazd Kalua zlikvidoval včasným vybehnutím Kuciak. Záver polčasu však mal iného režiséra. V 37. min Bernardina pohotovo usmernil nahrávku Šafranka z krídla do siete a Šemrincovi nepomohol ani reflexný zákrok. V 45. min priamy kop Podia z ľavého krídla presne sadol na hlavičku Kuzmu a lopta doputovala z takmer 15 metrov až do siete.

Po zmene strán bolo naše úsilie vyrovnať evidentné, akciám však chýbal hlavne presnejšia kombinácia. V 64. min po druhej žltej karte videl červenú Kostelný a domáci museli čeliť nečakanému rébusu. Odolávali statočne, dokonca Breznaník v 70. min po rýchlej akcii nádejne ohrozil zblízka Šemrinca. Z útočnej bezradnosti sme pre nepresné finálne prihrávky vyťažili len dve šance. Pri prvej v 82. min Prekop prekopol a následne pri druhej Jangovu strelu zlikvidoval Kuciak.

Fotogaléria zo zápasu proti Ružomberku

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 28. kola Fortuna ligy proti MFK Ružomberok.

ASTV 24.4.2017

Tento tím bude AS Trenčín reprezentovať na turnaji This is my sen 2017

Tento tím do jedenásť rokov bude AS Trenčín reprezentovať na turnaji...

ASTV 23.4.2017

ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Ružomberku

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok (2:1).

ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti Ružomberku

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok...