A-tím 4.11.2016

Prehra v Podbrezovej po nevyužitej presilovke

Zverenci trénera Martina Ševelu prehrali v zápase 15. kola Fortuna ligy na ihrisku ŽP Šport Podbrezova 1:2 (1:2). Jediný gól AS zaznamenal Rangelo Janga.
2:1 (2:1)
15. kolo, 17:00
FO ŽP Šport Podbrezová vs AS Trenčín

FO ŽP Šport Podbrezová: Kuciak – Viazanko, Krivák, Kostelný, Djordevič – Vajda, Podio - Bernardina, Kuzma, Breznaník (90+. Kupčík) - Šafranko

AS Trenčín: Šemrinec – Šulek, Kleščík, Lawrence, Skovajsa - Kalu, Gabriel (90+. Maduka) - Paur (84. Nwofor), Halgoš (71. Prekop), Bala - Janga

Góly: 37. Bernadina, 45. Kuzma – 14. Janga

Žlté karty: 18. Kostelný, 51. Breznaník – 40. Kalu, 50. Paur

Červená karta: 63. Kostelný (Podbrezová)

Rozhodovali: Hrčka – Ferenc, Súkeníková

Diváci: 1635

Až do 37. minúty bolo na ihrisku len jedno mužstvo. Železiari sa na útočnú polovicu dostávali len zriedka a ani raz neohrozili bránku Šemrinca. Na druhej strane sa dialo oveľa viac. V 11. min Janga prvýkrát trafil medzi tri žrde a v 14. min po hrúbke domácej obrany a strečovanej strele Kalua si lopta našla Jangu, ktorý z bezprostrednej blízkosti nemohol netrafiť – 1:0. Ofenzíva AS pokračovala aj naďalej. V 26. min sa Kuciaka pokúšal ohroziť Paur. V 33. min spálil šancu po nepresnej hlavičke Janga a o dve minúty neskôr nájazd Kalua zlikvidoval včasným vybehnutím Kuciak. Záver polčasu však mal iného režiséra. V 37. min Bernardina pohotovo usmernil nahrávku Šafranka z krídla do siete a Šemrincovi nepomohol ani reflexný zákrok. V 45. min priamy kop Podia z ľavého krídla presne sadol na hlavičku Kuzmu a lopta doputovala z takmer 15 metrov až do siete.

Po zmene strán bolo naše úsilie vyrovnať evidentné, akciám však chýbal hlavne presnejšia kombinácia. V 64. min po druhej žltej karte videl červenú Kostelný a domáci museli čeliť nečakanému rébusu. Odolávali statočne, dokonca Breznaník v 70. min po rýchlej akcii nádejne ohrozil zblízka Šemrinca. Z útočnej bezradnosti sme pre nepresné finálne prihrávky vyťažili len dve šance. Pri prvej v 82. min Prekop prekopol a následne pri druhej Jangovu strelu zlikvidoval Kuciak.

Druhá priečka trinástky v Poprade

Tím AS Trenčín do trinásť rokov obsadil výborné druhé miesto na turnaji Ritro Futbalfest v Poprade. V...

ASTV 25.7.2017

Stále bojujem o miesto v tíme, povedal Hilary

Dva góly zaznamenal v úvodnom predkole Európskej ligy UEFA na ihrisku Torpeda Kutaisi a gólovo...