A-tím 9.7.2016

Prehra rezervy proti Novému Mestu nad Váhom

Zverenci trénera Martina Ševelu prehrali na ihrisku druholigového AFC Nové Mesto nad Váhom 0:1 (0:0). Tréner dal príležitosť hráčom širšieho kádra a futbalistom na skúške.
1:0 (0:0)
PRÍPRAVNÝ, 11:00
AFC Nové Mesto nad Váhom - AS Trenčín

AFC Nové Mesto nad Váhom | Belic - Šupka, Lopušan (66. Václav), Múdry (60. Zahraničnij), Jurica (46. Kubrický) - Živčic (60.Cisár), M. Šebek (46. Jastráb), Vlado - Mikuš, L. Šebek (80. Rapavý), Kurtin (67. Bošanský)

AS Trenčín | Vozár (46. Chovan) - Ket, Šatala, Rafael, Rolinec – Richtárech (46. Čong) – Kochan (46. Pedro Colina), Jančo (46. Jin) – Aliko (46. Barrios), Prekop (46. Wesley), Diks (46. Mikeš)

Gól: 59. Kurtin

Žltá karty: 73. Šalata

Prvú strelu medzi žrde vyslali domáci. Priamy kop z hranice šestnástky z konca prvej desaťminútovky však Vozár bez problémov chytil. V 13. min sa na ľavej strane presadil Bala, ale Belic jeho tvrdú strelu vyrazil. V polovici prvého polčasu sa domáci dostali do dvoch dobrých príležitostí. V prvú šancu zmaril Vladovi v poslednej chvíli v pokutovom území sklzom Richtárech a pri druhej mierila strela spoza šestnástky tesne nad bránu. V 33. min sa na ľavej strane presadil Bala. Spätná prihrávka našla Janča, no jeho strelu obrana zblokovala na roh. V poslednej minúte prvého polčasu mohli domáci skórovať, ale Vozár dobrým vybehnutím šancu zmaril.

V druhom polčase sme nastúpili so siedmimi zmenami. Domácim sa v 59. min podarilo otvoriť skóre stretnutia po rýchlej akcii z pravej strany. Prihrávku do prázdnej bránky poslal Kurtin – 1:0. Nové Mesto nad Váhom bolo aktívnejšie a aj naďalej hrozilo. V 70. min sa presadil individuálne Bošanský, ale jeho strela skončila na pravej žrdi. V 83. min poslal loptu do šestnástky Ket, ale Wesley mieril hlavou nad bránu. Domáci mohli v poslednej minúte dvakrát potvrdiť víťazstvo, ale ani jednu tutovku nepremenili.

Fanúšikovia 18.4.2024

Fanúšikovia | Počas prestávky ligových zápasov prichádza Pepsi trefa

AS Trenčín prináša v spolupráci s partnerom pitného režimu klubu novú...

Gól mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších gólov za mesiac marec

Zákrok mesiaca | ASTV prináša päť najkrajších zákrokov mesiaca marec

ASTV vám prináša ďalšie pokračovanie ankety Zákrok mesiaca. Pozrite si...

Fotogalérie 15.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 5. kola nadstavby Niké ligy proti FC ViOn...