17.1.2017

Prehra hádzanárok na palubovke favorizovanej Slavie

Hádzanárky AS Trenčín prehrali v zápase 13. kola nadnárodnej WHIL na palubovke tretieho tímu tabuľky DHC Slavia Praha 15:29 (6:18).

Prvý gól stretnutia padol až po necelých piatich minútach hry. Vedenia sa ujali domáce hádzanárky, ktoré s pribúdajúcicmi minútami zvyšovali rozdiel v skóre. Po desiatich minútach viedli 6:1 a o ďalších päť minút už 10:1. Zverenkyne trénerky Rajnohovej zaznamenali druhý gól v zápase až po necelých dvadsiatich minútach hry, keď znížili na 2:13. O výsledku stretnutia rozhodol už prvý polčas (18:6). Druhá polovica stretnutia bola vyrovnaná (11:9), keď domáci tréner dal šancu aj hráčkam z lavičky.

Zdena Rajnohová (trénerka HK AS Trenčín): „Predviedli sme katastrofálny prvý polčas. Hráčky boli pomalé, zle sme bránili a v útoku sme mali problém presadiť sa. Druhý polčas bol o niečo lepší. Začali sme sa vracať do obrany a bojovať. Napriek tomu som veľmi nespokojná s predvedenou hrou.“

DHC Slavia Praha – HK AS Trenčín 29:15 (18:6)

DHC: Kudláčková, Hildenbrandová – Kutlvašrová 3, Pešková 1, Šetelíková 4, Večeřová 3, Rezlerová, E. Svobodová, P. Novotná, Galušková 1, Líbalová, A. Novotná 4, Pokorná 6/1, Kordovská 4, M. Svobodová 2, Chlupová 1

AS: Hanzalíková, Rehušová – Takáčová 1, Žitňanová, Minarechová, Ondová, Jašková 2, Matejíková, Zemanovičová 1, Ušiaková 2, Kostelná 3/2, Nejedlíková 2, M. Rajnohová 4

Pokutové hody: 1/1 - 2/2, vylúčené: 2 – 0, rozhodovali: Kozler a Zych, 107 divákov

Staršie žiačky druhé na turnaji v Kuřime

Z turnaja starších žiačok v Kuřime sa vraciame s 2.miestom a najlepšou hráčkou.

Aktuálne 14.1.2024

Mladšie žiačky zvíťazili na turnaji v Kuřime

Po Vianočnej prestávke dnes opäť vybehli na palubovku mladšie žiačky HK AS Trenčín.

Aktuálne 15.1.2024

Hádzanárky Iuventa Michalovce víťazkami Winter Cup-u 2024

V sobotu, 13. januára 2023 sa v Mestskej športovej hale v Trenčíne uskutočnil...

Aktuálne 3.8.2023

Podporte dobrú vec !

Dovoľte nám Vás informovať a zároveň pozvať na 10. ročník charitatívneho podujatia s názvom – Káčer na bicykli, ktoré...

Ibo  MSM  TOP SERVIS IT  Interway  Misakspol  Chorvan Autodoprava  Lekaren Puchov  Mesto Trenčín  Mattoni  miesto pre vasu reklamu