4. kolo, 14:00
FBK AS Trenčín vs Snipers Bratislava

FBK AS Trenčín: Orel – Kusenda, Jankovec, Mišák, Bábik, Habánek, Kožušník, Strieženec, Daniš, Vranikovič, Preťo, Stopka Matej, Oboňa, Michalec, Jastrabík, Pavlík, Žiaček, Chromiak, Stopka Lukáš

Snipers Bratislava: Šefranko – Kordík, Urban, Machovič, Boroš, Šifra, Gajdoš, Fodor, Tibenský, Farský, Hubáček, Kamenický, Bujna.

Góly : 18. Mišák (Stopka), 34. Kusenda(Jastrabík) P, 40. Stopka O 57. Oboňa (Pavlík), 59. Mišák, 60. Kusenda 60. Žiaček (Pavlík) – 17. Kordík (Hubáček), 18. Šifra (Fodor), 19. Tibenský (Gajdoš), 21. Gajdoš, 24. Hubáček (Farský), 26. Fodor (Šifra) , 32. Gajdoš(Kordík), 34. Gajdoš , 36. Šifra (Boroš), 48. Boroš (Bujna), 54. Urban, 58. Urban (Boroš).

Vylúčenia : 5:7 Presilovky :1:0 Oslabenia : 1:0

Diváci: 40

o svojom prvom domácom vystúpení v junorskej extralige sa v nedeľu stretli hráči AS Trenčín so Snipers Bratislava. Po bezgólovom začiatku zápasu, kedy držal Trenčanov nad vodou skvele chytajúci brankár Orel začali padať góly až na konci prvej tretiny. Nanešťastie až 3 do bránky florbalistov AS a len jedna šanca sa ujala na druhom konci – 1:3. Snipers mali silnú druhú tretinu v ktorej dokázali vsietiť až 5 gólov a odskočiť tak na 2:8. Trenčania ale neskladali zbrane a mladý bojovný tím sa bil o lepší výsledok až do posledných sekúnd, čím ukázal silný charakter, za čo mu bolo odmenou zníženie výsledku na konečných 7:11. Darilo sa opäť skvele hrajúcemu prvému útoku Stopka-Kusenda-Mišák ktorý dal 5 zo siedmych gólov domácich.

3:2 MŠH Detva
4. kolo, 1.10.2023
DTF team Detva Joxers - FBK AS Trenčín

Aktuálne 29.9.2023

Florbalistky mamičky - pridajte sa k nám!

Nová aktivita, najmä pre členky florbalového klubu AS Trenčín, sa uchytila a mamičky našich...

Mládež 13.9.2023

VÝNIMOČNÝ PRESTUP ! NAJLEPŠÍ STRELEC ČESKEJ JUNIORSKEJ CE LIGY PRESTUPUJE DO FBK AS TRENČÍN

Florbalovému klubu AS Trenčín sa ešte pred...

Kora  Salming  M-Šport  Terajšok  Mesto Trenčín  Dalno  delta medical  square_tn