Hráči narodení po 1.1.2009 a mladší ( U-7)

27.2.2015 , sobota - začiatok o 8,30 hod.

Športová hala Trenčín, Mládežnícka ul.

6 družstiev , hrací systém každý s každým ,1 krát 20 minút

3 + 1 , bude sa hrať simultánne na dvoch ihriskách, každý tím si postaví dve družstvá, max počet hráčov 14, ihriská budú ohraničovať florbalové mantinely, hrá sa na šírku hádzanárskeho ihriska, bránky 2 x 1,7 m

všetky zúčastnené družstvá získajú medaily a sladkú odmenu

každé družstvo si zabezpečuje individuálne, je možné si objednať stravu (párky, hot-dogy) priamo v hale na – Patrik Bičan -0910908203, office@1fbctrencin.sk najneskôr do piatku do 12,00

Tréneri a vedúci tímov sú pozvaní do VIP, rodičia majú zakázaný prístup do šatní a vnútorných priestorov, tiež je zakázané hranie sa hráčov s loptou v celej športovej hale. Súpisku družstva a štartovné je potrebné odovzdať hneď po príchode vo VIP.

Na všetkých stranách ihriska sa hrá na mantinely. V prípade, že lopta preskočí mantinel bude sa zahrávať aut nasledovným spôsobom: Autové vhadzovanie a aj rohový kop sa zahráva kopom zo zeme alebo vedením lopty zahrávajúcim hráčom do ihriska. Hráč nesmie po zahraní priamo z autu alebo rohu streliť gól.

Brankár chytá loptu rukou len v bránkovisku, brankár môže chytať „malú domov“

Brankár rozohráva po prerušení hry aj v hre (rukou alebo nohou) len do polovice ihriska. Lopty sa musí dotknúť spoluhráč na vlastnej polovičke ihriska.

Pokutový kop sa zahráva zo vzdialenosti 6 m.

Postavenie brániacich hráčov je vo vzdialenosti minimálne 5m.

Všetky trestné kopy sú nepriame.

Čas sa nezastavuje pri prerušení hry (len na žiadosť rozhodcu pri ošetrení hráča).

Žltá karta - hráč je vylúčený na 2 minúty. Ak počas oslabenia družstvo obdrží gól, vylúčený hráč sa môže vrátiť do hry.

Červená karta- hráč je vylúčený na 2 minúty a do zápasu už nemôže zasiahnuť . Družstvo hrá v oslabení 2 minúty bez ohľadu či obdržalo gól.

každé družstvo si zabezpečuje individuálne, je možné si objednať stravu priamo v hale u p. Filadelfi- 0905660000, klub@1fbctrencin.sk najneskôr do piatku do 12,00

Účastníci nie sú organizátorom poistení, organizátor nezodpovedá za fyzickú alebo materiálnu škodu spôsobenú účasťou na turnaji. Za osobné veci zodpovedajú jednotliví vedúci družstiev.

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...

Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa