Mládež 29.9.2017

Skvelá forma Michala Kukučku, ženy nestačili na Prievidzu

Aj počas uplynulého týždňa pokračovali mládežnícke futbalové súťaže. Starší dorastenci vyhrali v Nitre. Veľmi dobre sa darilo aj mladším dorastom, ktoré neinkasovali ani gól. Ženy nestačili na Prievidzu a žiačky vysoko podľahli Trnave.

Starší dorast pod vedením kormidelníka Ľuboša Reitera zvíťazili v druhom zápase po sebe. Na ihrisku Nitry (2:1) nezačal ideálne, keď gól dostal už v úvodnej minúte. K obratu prišlo po prestávke. V rozmedzí štyroch minút sa presadila dvojica Patrik Zajac – Jakub Kadák a body smerovali do Trenčína.

Plný bodový zásah zaznamenala aj sedemnástka. Nitru zdolala najtesnejším rozdielom 1:0. Jasným triumfom sa prezentovala šestnástka. Tá súperovi spod Zobora nastrieľala štyri góly. Gólman Michal Kukučka si udržal čisté konto a neinkasoval už tretí zápas v rade.

V kvalitných výkonoch pokračuje výber do 13 rokov. Po víťazstve v Nitre (5:3) je na prvom mieste. Ženy mali šancu dostať sa na vedúcu pozíciu. V šlágri kola však nestačili na Prievidzu (1:2).